Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

policzmy się
21 maja 2013 in Moda i uroda by redakcja

Policzmy się!YES wspiera walkę z rakiem

Kmpania "Policzmy się" zaczeła się 3 lata temu, w 2010 roku. Raz w roku, podczas wybranego majowego tygodnia, przeprowadzamy w Internecie wielkie liczenie wszystkich tych, którzy chcieliby zamanifestować swoje wsparcie dla osób zmagających się z chorobą nowotworową. Teraz możesz zrobic to także za pomocą kupna wyjątkowej bransoletki od marki YES.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

W ostatniej kampanii policzyło się 176665 osób.  Akcja ma na celu wspieranie tych,  którzy pokonali już chorobę, oraz tych którzy ciągle z nią walczą. Daje ona także wsparcie rodzinom chorych.  Dzięki akcji można zamanifestować swoje wsparcie dla osób zmagających się z jedną z najgorszych chorób cywilizacyjnych naszych czasów.

Teraz można to zrobić także dzięki wyjątkowych bransoletek marki YES. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na pomoc osobom zmagających się z chorobą nowotworową.

Ich autorem jest Maciej Dudek, projektant YES doskonale znający sekrety sztuki jubilerskiej. Stworzył on niezwykle intrygujący model bransoletki unisex, z możliwością regulowania rozmiaru.

Bransoletki YES powstały w dwóch wersjach: złotej i srebrnej. W wersji ze złota dostępnych jest jedynie 100 numerowanych sztuk, w wersji ze srebra jest ich 1000. Bransoletki  z tej edycji, można nabyć jedynie w serwisie Allegro.pl. Odebrać zakupioną bransoletkę będzie można w najbliższym salonie YES lub korzystając z bezpłatnej wysyłki.

Policzmy się!


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI