Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Aleksandra Maślanka
Aleksandra Maślanka
24 września 2010 in Moda i uroda by Aleksandra Maślanka

Gotowa do wyjścia w 5 minut!

Kręciłam się z aparatem po Warszawie kilka ładnych godzin i już powoli traciłam wiarę w to, że tego dnia spotkam jakąś ciekawie ubraną panią. W duchu pomstowałam wobec całego tłumu nijakich, często wręcz zaniedbanych kobiet. A przecież sezon wyprzedaży w pełni, sklepowe półki uginają się, pełnia lata sprzyja wariacjom.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Wtedy pojawiła się na horyzoncie sympatyczna rodzinka. Dorota jest bardzo skromną osobą i gdyby nie namowy jej męża i synka, pewnie nie zgodziłaby się na sfotografowanie. I wielka szkoda by była, bo ma wyczucie stylu i dobre podejście do kwestii ubioru. Przede wszystkim zdaje sobie sprawę z tego, że to nie długie ślęczenie przed szafą jest gwarantem stylizacyjnego sukcesu. Wybór stroju na co dzień powinien być kwestią kilku minut. I tego trzyma się Dorota.

Ma kilka sposobów na szybkie wyjście z domu – niektóre mi zdradziła. I tak – jeśli nie masz czasu na ułożenie włosów, załóż kapelusz, albo zawiąż na głowie chustę; jeśli często musisz być gotowa do wyjścia w kilka minut, przyszykuj sobie wcześniej swój „żelazny zestaw”, w którym czujesz się dobrze; jeśli znudziły ci się twoje dodatki, pożycz coś od córki; jeśli nie wiesz czy aby na pewno wyglądasz dobrze, zapytaj męża.

Niby oczywistość, ale niektórym paniom obca. Obserwując polskie ulice, można zauważyć, że rację mają obcokrajowcy, którzy postrzegają Polaków jako naród szary i smutny.

Spróbujmy to zmienić. Dorocie się udało.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI