Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Nowe odkrycie w świecie higieny, czystości i świeżości

redakcja
Portrait of pretty couple taking selfie with smartphone in the c
1 czerwca 2015 in Zdrowie by redakcja
Jeździmy samochodami, latamy samolotami, mamy urządzenia mobilne, które pozwalają nam być w ciągłym kontakcie ze znajomymi. Wszystkie te wynalazki tak bardzo wrosły w naszą codzienność, że nie wyobrażamy sobie bez nich życia. Teraz mamy w zasięgu ręki także nowe odkrycie w sferze prywatnej - nawilżany papier toaletowy Velvet. Produkt ten jest jednym z najważniejszych wynalazków w dziedzinie higieny. Poczucie świeżości i komfortu, które nam daje, sprawia, że jesteśmy pewniejsi siebie, pełni energii, gotowi na przyjemności, które niesie każdy dzień. Dzięki czystości i świeżości, które zapewnia nawilżany papier toaletowy Velvet, poprawia się także jakość naszych relacji, jesteśmy bardziej otwarci na świat i czerpiemy z życia pełnymi garściami.

Na przestrzeni kilku czy kilkunastu ostatnich dziesięcioleci zostało wynalezionych bardzo wiele przedmiotów, które miały znaczący wpływ na jakość i komfort naszego życia. Wynalezienie samolotu, samochodu, telefonu, telewizji, Internetu zmieniło nasze życie codzienne. Nowe odkrycia ułatwiają nam pracę i umilają czas wolny, korzystamy z nich na co dzień i traktujemy jak coś oczywistego mimo, że wynaleziono je całkiem niedawno. W przestrzeni prywatnej, domowej, w zaciszu łazienki i toalety też wiele się zmienia. Pojawiają się nowe produkty, które poprawiają komfort naszego życia. Przełomowe wynalazki związane z zachowaniem czystości i higieny, takie jak wynalezienie papieru toaletowego (które miało miejsce w XIX wieku) zmieniają nasze życie diametralnie.

Dbałość o ciało, higienę, estetyczny, ładny wygląd jest w dzisiejszych czasach coraz ważniejsza, nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn. Jeśli nie czujemy się czysto i świeżo, możemy mieć poczucie dyskomfortu, brakuje nam pewności siebie i chęci do kontaktów z ludźmi. Nie jesteśmy wtedy w pełni gotowi na wyzwania i aktywności, które niesie ze sobą każdy dzień.

„W czasach, kiedy istnienie telefonów komórkowych, wszechobecnego Internetu i innych wynalazków, które choć pozornie zbliżają nas do siebie, znacząco wpływają na spłycenie relacji i poczucie osamotnienia, bycie ze sobą blisko staje się szczególnie ważne. Warto korzystać z możliwości, jakie oferuje nam współczesność, również w kontekście dbałości o higienę osobistą, zyskujemy komfort i poczucie pewności w kontaktach z innymi. Gdy intymność, pozbawiona jest wszelkiej niezręczności czy niewygody i staje się dla nas wyłącznie naturalną drogą do szczęścia i poczucia spełnienia, chętniej wchodzimy w relacje, jesteśmy bardziej otwarci, zwiększa się nasza pewność siebie i ochota na odkrywanie świata.” Mówi psycholog i seksuolog Izabela Jung.

Jednym z najnowocześniejszych produktów, które mamy do dyspozycji w dzisiejszym świecie jest nawilżany papier toaletowy Velvet. Sprawia on, że zawsze możemy czuć się czysto i świeżo, co jest tym bardziej ważne, gdy nie mamy w domu bidetu. Zarówno kobiety jak i mężczyźni dzięki niemu zyskują poczucie czystości, komfortu, atrakcyjności i pewności siebie, a dzięki temu więcej energii do sprostania wyzwaniom codzienności. Stają się ponadto bardziej otwarci na przyjemności: popołudniową randkę, czułą bliskość, pójście na fitness czy zajęcia tańca. Także dzieci, dzięki poczuciu czystości i świeżości, które zapewnia nawilżany papier toaletowy Velvet Junior, mają jeszcze większą chęć do ćwiczeń, gier i zabaw na gimnastyce, piłce nożnej czy podczas spotkania z rówieśnikami w parku.

Nawilżany papier toaletowy Velvet jest dostępny w wersji Rumianek i Aloes, a także dla dzieci – w wariancie Junior.

Velvet Rumianek i Aloes ma delikatny zapach, zawiera specjalnie dobrane ekstrakty roślinne. Zapewnia czystość, odświeża i ma neutralne dla skóry pH.

 

Velvet Junior ma dziecięcy zapach, który z pewnością zachęci najmłodszych do samodzielności w higienie toaletowej, a dzięki odpowiedniemu pH jest neutralny dla ich delikatnej skóry.

Oba warianty zostały przetestowane dermatologicznie, nie zawierają alkoholu oraz są biodegradowalne co oznacza, że produkty te można po użyciu bez obaw wrzucać do toalety tak, jak zwykły, suchy papier toaletowy.

Odkryj pełną czystość 

Nawilżanego papieru toaletowego Velvet najlepiej używać wraz ze standardowym papierem toaletowym, by poczuć komfort niezwykłej czystości i świeżości po każdym skorzystaniu z toalety.

www.swiatvelvet.pl


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI