Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

25 stycznia 2015 in Styl Życia by redakcja

Charytatywny Bal Dziennikarzy

7 lutego 2015 w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbędzie się XVI Charytatywny Bal Dziennikarzy. Podczas wieczoru goście usłyszą Ewę Bem w towarzystwie podopiecznej Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, Mrozu i Poparzonych Kawą Trzy. Imprezę poprowadzą Agata Młynarska, Kinga Rusin i Maciej Dowbor.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

– Tak jak co roku my dziennikarze chcemy pomóc dzieciom w potrzebie. W tym roku wspieramy m.in. podopiecznych Fundacji Anny Dymnej, chore dzieci, naprawdę ciężko doświadczone przez los. Mamy nadzieję, że dziennikarze dopiszą i tłumnie stawią się na balu mimo środowiskowych sporów i różnic! – powiedziała Katarzyna Kolenda-Zaleska, Przewodnicząca Rady Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy.

Do 6 lutego 2015 potrwa internetowa aukcja fundacji na stronie charytatywni.allegro.pl/baldziennikarzy. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie potrzebujących dzieci.

Informacje na temat zakupu cegiełek uprawniających do udziału w balu oraz zaproszenie do udziału w aukcji znajdują się na stronie www.baldziennikarzy.org. Partnerami imprezy są m.in. Politechnika Warszawska i Allegro, a Mecenasem Projektu PKO BP.

Fundacja Charytatywny Bal Dziennikarzy powstała w 1998 z potrzeby serca dziennikarzy różnych mediów i jest organizacją non-profit, której nadrzędny cel to pomoc najbardziej potrzebującym. Wspiera placówki opieki zdrowotnej, szpitale, instytucje opieki społecznej, domy dziecka, organizacje opiekujące się dziećmi, niepełnosprawnymi i wiele innych.

mat.pras.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI