Wiosenna Dawka Energii – konferencja

W dniu 11 kwietnia 2015 na Stadionie Legii Warszawa (ul. Łazienkowska 3, sala Sky Box) w godz. 11:00-16:30 odbędzie się konferencja „Wiosenna Dawka Energii – znajdź swój sposób na zdrowe ciało i umysł” (dawkaenergii.jimdo.com).

reklama

Wiosna to idealny czas, by do swojego życia zaprosić więcej ruchu, energii i harmonii, zwolnić w pośpiechu codziennego życia, by zadbać o swoje potrzeby i żyć w zgodzie ze sobą. Dlatego też cztery przedsiębiorcze kobiety (Barbara Leszczyńska, Joanna Konopska, Justyna Listwoń i Maja Grabowiecka) zdecydowały się zorganizować konferencję pod tytułem „Wiosenna Dawka Energii – znajdź swój sposób na zdrowe ciało i umysł”, której celem jest promocja zdrowego trybu życia oraz równowagi między życiem zawodowym a osobistym. Projekt jest realizowany w ramach IV edycji Szkoły Liderek – interdyscyplinarnego studium przedsiębiorczości dla kobiet organizowanego przez Akademię Kobiet Sukcesu oraz Instytut Przemiany.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób niezależnie od wieku, dla których ważny jest zdrowy, aktywny i harmonijny tryb życia, rozumiany jako zdrowe ciało, umysł i energia życiowa.

W programie inspirujące wystąpienia, wywiady i panel dyskusyjny, które pozwolą odnaleźć uczestnikom swój własny sposób na zdrowe ciało i umysł. W trakcie konferencji będzie można dowiedzieć się między innymi jak słuchać swojego ciała, jak odnaleźć przyjemność z ruchu oraz jak zarządzać swoją energią życiową.

Prelegentami konferencji „Wiosenna Dawka Energii” będą:

• Elżbieta Lange – Psychodietetyk, Coach Zdrowia, Trener Zdrowego Stylu Życia. Można ją usłyszeć w audycjach radiowych oraz w programach telewizyjnych takich jak Dzień Dobry TVN, Pytanie na śniadanie. Na konferencji opowie, dlaczego jemy więcej niż byśmy chcieli.

• Abad Bolaños Hernández – rodowity Kubańczyk. Architekt z wykształcenia, tancerz z powołania. Od kilku lat mieszka i pracuje w Polsce, współpracując z wieloma szkołami tańca. Prowadził zajęcia i warsztaty na wielu tanecznych festiwalach i szkoleniach, takich jak CaribeMix czy Dancing Poznań. O swojej pasji i radości z tańca porozmawia z Joanną Konopską.

• Maja Grabowiecka – dyplomowana Coach Zmiany, trener, konsultant i analityk w branży IT. Praktyk biznesu w Polsce i za granicą. Od kilkunastu lat z powodzeniem projektuje, wdraża i zarządza zmianami w biznesie, w pracy z klientem coachingowym oraz we własnym życiu. Podczas swojego wystąpienia opowie o tym, dlaczego lepiej zarządzać swoją energią, zamiast czasem.

• Anna Dymarczyk – choreoterapeutka, właścicielka marki Jalla! Odzyskaj ciało. Autorka programów kursów „Odzyskaj ciało” i „Mądrość ciała” opartych o metodę psychoterapii przez ciało metodą Lowena, arteterapię, terapię tańcem i ruchem oraz autorskie ćwiczenia świadomości ciała i emocji. W rozmowie z Barbarą Leszczyńską opowie o tym, jak na wiosnę znów poczuć się dobrze w swoim ciele.

• Agi Jensen – autorka własnego programu jogi opartego na tradycji ashtanga jogi łączonej z ćwiczeniami crossfit’owymi i fitnessowymi. Jednocześnie właścicielka marki odzieżowej Agi Jensen Design. W trakcie panelu dyskusyjnego prowadzonego przez Justynę Listwoń opowie o swoim podejściu do zdrowego stylu życia.

• Maja Kozłowska – organizatorka radykalnego wyjazdowego programu aktywnej odnowy SweatLodge DajSobieWycisk. Wierzy, że kluczem do szczęścia jest harmonia między duszą a ciałem, o czym opowie podczas panelu dyskusyjnego.

• Grzegorz Bobrownicki-Libchen – zawodowo związany z bankowością i nieruchomościami. Aktywnie uprawia triathlon. 4-krotny uczestnik w zawodach na dystansie IRONMAN (3,8 km pływanie, 180 km rower i 42 km bieg), uczestnik wielu maratonów oraz biegów na krótszym dystansie. Światopoglądowo aktywnie poszukujący zdrowego stylu życia. Swoimi przemyśleniami w tym temacie podzieli się w trakcie panelu dyskusyjnego.

• Krzysztof Reński – członek zarządu Innovatika – Thinkdom of Business Innovators, konsultant biznesowy, trener umiejętności psychologicznych. Wierzy, że jednym z filarów szczęśliwego życia jest odnalezienie swojego powołania zawodowego – pracy, którą się naprawdę kocha. O tym, jak to osiągnąć, opowie podczas swojego wystąpienia.

• Magdalena Sobieska – Psycholog, fotograf. Aktywność fizyczna z pasji stała się jej drugim zawodem, pracuje jako trener personalny. Prowadzi motywujący facebookowy fanpage „Moveyourass”, gdzie dopinguje tysiące kobiet, które marzą o tym by dobrze wyglądać i dobrze czuć się w swoim ciele. Na konferencji opowie na własnym przykładzie, jak zmiana sposobu myślenia wpływa pozytywnie na życie oraz o tym, że warto walczyć o swoje marzenia.

Na zakończenie konferencji wśród uczestników zostaną rozlosowane nagrody ufundowane przez partnerów konferencji.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja uczestników poprzez formularz dostępny na oficjalnej stronie konferencji: dawkaenergii.jimdo.com (tam również więcej informacji o wydarzeniu).