Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

9 kwietnia 2015 in Styl Życia by redakcja

Wiosenna Dawka Energii – konferencja

W dniu 11 kwietnia 2015 na Stadionie Legii Warszawa (ul. Łazienkowska 3, sala Sky Box) w godz. 11:00-16:30 odbędzie się konferencja "Wiosenna Dawka Energii - znajdź swój sposób na zdrowe ciało i umysł" (dawkaenergii.jimdo.com).

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Wiosna to idealny czas, by do swojego życia zaprosić więcej ruchu, energii i harmonii, zwolnić w pośpiechu codziennego życia, by zadbać o swoje potrzeby i żyć w zgodzie ze sobą. Dlatego też cztery przedsiębiorcze kobiety (Barbara Leszczyńska, Joanna Konopska, Justyna Listwoń i Maja Grabowiecka) zdecydowały się zorganizować konferencję pod tytułem „Wiosenna Dawka Energii – znajdź swój sposób na zdrowe ciało i umysł”, której celem jest promocja zdrowego trybu życia oraz równowagi między życiem zawodowym a osobistym. Projekt jest realizowany w ramach IV edycji Szkoły Liderek – interdyscyplinarnego studium przedsiębiorczości dla kobiet organizowanego przez Akademię Kobiet Sukcesu oraz Instytut Przemiany.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób niezależnie od wieku, dla których ważny jest zdrowy, aktywny i harmonijny tryb życia, rozumiany jako zdrowe ciało, umysł i energia życiowa.

W programie inspirujące wystąpienia, wywiady i panel dyskusyjny, które pozwolą odnaleźć uczestnikom swój własny sposób na zdrowe ciało i umysł. W trakcie konferencji będzie można dowiedzieć się między innymi jak słuchać swojego ciała, jak odnaleźć przyjemność z ruchu oraz jak zarządzać swoją energią życiową.

Prelegentami konferencji „Wiosenna Dawka Energii” będą:

• Elżbieta Lange – Psychodietetyk, Coach Zdrowia, Trener Zdrowego Stylu Życia. Można ją usłyszeć w audycjach radiowych oraz w programach telewizyjnych takich jak Dzień Dobry TVN, Pytanie na śniadanie. Na konferencji opowie, dlaczego jemy więcej niż byśmy chcieli.

• Abad Bolaños Hernández – rodowity Kubańczyk. Architekt z wykształcenia, tancerz z powołania. Od kilku lat mieszka i pracuje w Polsce, współpracując z wieloma szkołami tańca. Prowadził zajęcia i warsztaty na wielu tanecznych festiwalach i szkoleniach, takich jak CaribeMix czy Dancing Poznań. O swojej pasji i radości z tańca porozmawia z Joanną Konopską.

• Maja Grabowiecka – dyplomowana Coach Zmiany, trener, konsultant i analityk w branży IT. Praktyk biznesu w Polsce i za granicą. Od kilkunastu lat z powodzeniem projektuje, wdraża i zarządza zmianami w biznesie, w pracy z klientem coachingowym oraz we własnym życiu. Podczas swojego wystąpienia opowie o tym, dlaczego lepiej zarządzać swoją energią, zamiast czasem.

• Anna Dymarczyk – choreoterapeutka, właścicielka marki Jalla! Odzyskaj ciało. Autorka programów kursów „Odzyskaj ciało” i „Mądrość ciała” opartych o metodę psychoterapii przez ciało metodą Lowena, arteterapię, terapię tańcem i ruchem oraz autorskie ćwiczenia świadomości ciała i emocji. W rozmowie z Barbarą Leszczyńską opowie o tym, jak na wiosnę znów poczuć się dobrze w swoim ciele.

• Agi Jensen – autorka własnego programu jogi opartego na tradycji ashtanga jogi łączonej z ćwiczeniami crossfit’owymi i fitnessowymi. Jednocześnie właścicielka marki odzieżowej Agi Jensen Design. W trakcie panelu dyskusyjnego prowadzonego przez Justynę Listwoń opowie o swoim podejściu do zdrowego stylu życia.

• Maja Kozłowska – organizatorka radykalnego wyjazdowego programu aktywnej odnowy SweatLodge DajSobieWycisk. Wierzy, że kluczem do szczęścia jest harmonia między duszą a ciałem, o czym opowie podczas panelu dyskusyjnego.

• Grzegorz Bobrownicki-Libchen – zawodowo związany z bankowością i nieruchomościami. Aktywnie uprawia triathlon. 4-krotny uczestnik w zawodach na dystansie IRONMAN (3,8 km pływanie, 180 km rower i 42 km bieg), uczestnik wielu maratonów oraz biegów na krótszym dystansie. Światopoglądowo aktywnie poszukujący zdrowego stylu życia. Swoimi przemyśleniami w tym temacie podzieli się w trakcie panelu dyskusyjnego.

• Krzysztof Reński – członek zarządu Innovatika – Thinkdom of Business Innovators, konsultant biznesowy, trener umiejętności psychologicznych. Wierzy, że jednym z filarów szczęśliwego życia jest odnalezienie swojego powołania zawodowego – pracy, którą się naprawdę kocha. O tym, jak to osiągnąć, opowie podczas swojego wystąpienia.

• Magdalena Sobieska – Psycholog, fotograf. Aktywność fizyczna z pasji stała się jej drugim zawodem, pracuje jako trener personalny. Prowadzi motywujący facebookowy fanpage „Moveyourass”, gdzie dopinguje tysiące kobiet, które marzą o tym by dobrze wyglądać i dobrze czuć się w swoim ciele. Na konferencji opowie na własnym przykładzie, jak zmiana sposobu myślenia wpływa pozytywnie na życie oraz o tym, że warto walczyć o swoje marzenia.

Na zakończenie konferencji wśród uczestników zostaną rozlosowane nagrody ufundowane przez partnerów konferencji.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja uczestników poprzez formularz dostępny na oficjalnej stronie konferencji: dawkaenergii.jimdo.com (tam również więcej informacji o wydarzeniu).


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI