Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

www.ahmadtea.pl
www.ahmadtea.pl
27 listopada 2015 in Styl Życia by redakcja

Wróżenie z fusów na Andrzejki

Andrzejki obchodzi się w nocy z 29 na 30 listopada, czyli w wigilię imienin Andrzeja. To wieczór przepełniony magią, wróżbami, a przede  wszystkim dobrą zabawą. Jak wróżyć z fusów herbacianych?

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Z fusów odczytuje się przyszłość już od wielu, wielu lat. Legenda głosi, że w aktywności tej szczególnie specjalizowały się wróżki zamieszkujące szkockie góry, które potrafiły na podstawie układu liści herbacianych w porannym napoju powiedzieć, co przyniesie dany dzień. Z pokolenia na pokolenie przekazywały zdobytą wiedzę i przekonywały, że do wróżenia najlepiej użyć herbaty drobno liściastej. Przestrzegały natomiast przed wykorzystywaniem herbat ciętych, proszkowanych i pylistych .

Jak wróżyć?

W swojej ulubionej filiżance zaparz napój na bazie herbaty liściastej np. Assam Ahmad Tea London. Nie wypijaj jej jednak do końca, ale zostaw na dnie taką jej ilość, by delikatnie przykryła fusy. Naczynie przełóż do góry dnem na spodek i pozwól, aby płyn który pozostał w naczyniu delikatnie spłynął. Odwróć filiżankę, w której na dnie pozostały same fusy, a następnie patrz w jaki wzór się ułożyły.

Jak odczytywać symbole?

Znając symbole dobra i zła z łatwością możemy odczytać, co oznaczają figury powstałe z fusów:

  • kwiaty – honor, szacunek
  • kot – zdrada
  • serce – miłość
  • drabina – stopniowy awans
  • pies – wierność
  • książę – odkrycia naukowe
  • drzewa – powodzenie, płodność
  • krzyż – ból i cierpienie
  • jaja – przyrost, powodzenia
  • pierścień – małżeństwo

Zaskocz swoich przyjaciół, organizując klimatyczny wieczór. Zapal świecie i przygotuj kadzidełka, aby atmosfera towarzysząca spotkaniu była niezapomniana i magiczna. Kto wie, może ten wieczór i przepowiednie odwrócą Twoje życie do góry nogami? Nigdy nic nie wiadomo – w herbacianych listkach tkwi bowiem magia.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI