Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Dalia
Dalia
27 czerwca 2014 in Moda i uroda by redakcja

Gorset dla każdej kobiety

Gorsety przeszły ogromną ewolucję na przestrzeni dziejów. Kiedyś były niewygodną konstrukcją, teraz stały się elegancką bielizną podkreślającą linię ciała. Dziś kobiety kochają gorsety, czują się w nich pięknie i zmysłowo.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Bezcenną zaletą gorsetu jest to, że może go założyć każda kobieta. Wystarczy tylko wybrać odpowiednio dopasowany do ciała model i rozmiar.  Jeśli planujesz zakładać gorset jako bieliznę modelującą ciało, wybierz model z fiszbinami spiralnymi na biuście – zapobiegniesz efektowi spłaszczenia piersi.

Jeśli masz duże piersi, linia dekoltu powinna być wycięta w kształt serca, co podkreśli jędrność i zaprezentuje rowek na środku biustu. Idealną opcją będzie gorset Dalia  z linii Stella o konstrukcji K24 dedykowany większym rozmiarom.

Panie o niewielkim biuście mogą nosić dekolty wycięte w łuk lub całkowicie proste – gorset wypchnie wtedy piersi do góry, nadając im kształt jabłuszek.

Gorset podnosi i uwydatnia biust, daję podporę dla małych i większych piersi.  Modeluje brzuch i talię, nadając sylwetce pożądany kształt klepsydry.  Dodatkowo sprawia, że prostujemy sylwetkę i zgrabniej się poruszamy.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI