Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

6 listopada 2015 in Kultura by redakcja

Jak znaleźć szczęście w pracy? Czy trzeba ją polubić, by ją wykonywać? – Spotkanie z autorką książki „Po szczęście do pracy”

Zapraszamy do Wrocławia na spotkanie z Beatą Pawłowicz, która przeprowadziła rozmowy na temat pracy z ekspertami reprezentującymi różne profesje.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Podczas spotkania jeden z jej rozmówców, mecenas Tomasz Romanowski opowie o prawie i moralności jako drodze do szczęścia w pracy.

Spotkanie odbędzie się w café księgarni Tajne Komplety usytuowanej na wrocławskim rynku (Przejście Garncarskie 2), w sobotę, 7 listopada 2015 r, o 17.00.

Zobacz na Facebooku

Zapraszamy słowami autorki:

Jak zapewne wiesz, praca zajmuje nam większą część życia. A więc to, jak znaleźć w niej szczęście to wyzwanie, przed jakim stajemy każdego dnia. Każdego, bo to, jak układa się nam w miejscu, w którym zarabiamy na życie wpływa na nasz stan ducha – gdy jemy kolacje z bliskimi, idziemy na spacer z dziećmi albo do kina z przyjaciółmi.

Po_szczesciePoradników jest wiele. Ten jest wyjątkowy, bo o swoich osobistych doświadczeniach w poszukiwaniu szczęścia, mówią eksperci z różnych dziedzin ale też reprezentujący różne światopoglądy.

Niezależnie bowiem od tego, czy jestem liberałem, czy konserwatystą, czy też lewicowcem, pracować muszę. Co więcej, moimi kolegami czy szefami są ludzie o różnych systemach wartości. Patrząc na rynek pracy z różnych punktów widzenia lepiej zrozumiemy i więcej się dowiemy o naszym pożądanym szczęściu. A przecież chodzi o skuteczną receptę na bezpieczeństwo, a nawet poczucie sensu.

Zapytałam więc nie tylko psychoterapeutów, coacha i eksperta ds. związków zawodowych ale też lekarza, seksuologa, prawnika i księdza, jak być szczęśliwym na etacie, „śmieciówce”, czy prowadząc własny biznes . Mówią oni o swoim doświadczeniu. Podpowiadają, ale też omawiają kluczowe, ich zdaniem pojęcia. Będzie więc o „pasji dla innych”, o „kolorach osobowości”, o godności, o kreatywności, ale też o „psychologicznym wglądzie”, czy równości, itd.

Celem tej lektury Droga Czytelniczko, Drogi Czytelniku ma być pomoc w tym abyś ułożył sobie własną definicję szczęścia w pracy i zaczął ją realizować.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI