Kto jest najlepszym DOersem Lenovo?

Zrób to z Lenovo, mat.pras.

„Zrób to z Lenovo” to propozycja dla ludzi z pasją, którzy nie boją się wyzwań i dążą do realizacji marzeń. II edycja konkursu już za nami. Nagroda główna trafiła do Macieja Adamczaka. W walce o zwycięstwo pokonał ponad 160 osób!

reklama

Konkurs zaczął się 1 lipca i rozgrywał się w trzech etapach. Do finału przeszło trzech DO’ersów, poza zwycięzcą byli to Damian Lakomski i Marcin Paprota. Damian Lakomski jest reprezentantem Polski w „Pełnokontaktowych Walkach Rycerskich” oraz trenerem walk rycerskich z Górnego Śląska, a Marcin Paprota to artysta z powołaniem, który odkrywa sztukę przed najmłodszymi jako nauczyciel plastyki. Zdobywca nagrody głównej, Maciej Adamczak jest na co dzień dzień kapitanem żeglugi wielkiej, ale także filmowcem i dziennikarzem. Życie spędza głównie na morzu – jak sam mówi, 10 miesięcy w roku mija mu pod żaglami. Podczas dalekomorskich wypraw Maciej Adamczak fotografuje. Swoją pasją stara się zarażać swoją pasją innych. Założył grupę na Facebooku „Żeglarze fotografują i filmują” oraz publikuje artykuły o tematyce żeglarskiej w prasie specjalistycznej.

Jury w składzie: Andrzej Sowiński (General Manager Lenovo Polska) wraz z Karoliną Czarnecką, Piotrem Kędzierskim i Małgorzatą Kosińską (Osobowości Lenovo) przyznało, że wybór najlepszego DO’ersa nie był łatwy, ponieważ najlepsza trójka prezentowała bardzo wyrównany poziom. Ostatecznie ich wybór padł na Macieja Adamczaka, który podczas finałowej gali otrzymał nagrodę w wysokości 30 000 złotych. Pozostali finaliści Damian Lakomski i Marcin Paprota zostali wyróżnionieni tabletami Lenovo Yoga Tablet2.