Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

pop up shop - grafika
19 lipca 2013 in Moda i uroda by redakcja

Anniss: Letni Pop up shop już w Krakowie

I choć najczęściej piszemy o warszawie, dziś mowa o modowym wydarzeniu w Krakowie. Od 5 dni można tam robić modne zakupy w Anniss Summer Pop -Up Store.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Letni Pop-Up Store Anniss to miejsce, które łączyć będzie w sobie modę, sztukę i projektowanie. To tymczasowa pracownia, showroom i butik Anniss. Miejsce spotkań i prezentacji prac artystycznych. Odbędzie się tu kilka miniwystaw z obszaru sztuki wideo, fotografii i performance.  Wreszcie najważniejsze: można się tu ubrać się w Anniss. Tematem przewodnim tej przestrzeni jest „oswajanie”, bo Anniss to marka spełniająca wymagania ludzi odważnych, zdecydowanych, pewnych siebie oraz wszystkich młodych duchem buntowników pragnących unikatowo wyrazić siebie. Znajdziemy tu  nową odsłonę kolekcji I Know it Better, egzemplarze pokazowe „Local Fighters SS13” czy odświeżoną kolekcję SS 2013.

A przy okazji informacji o nowym miejscu na zakupy  mamy dla was kolejną poradę: zachęcamy też do minimalizmu  – kupujcie to, co wam się podoba i czego jednocześnie potrzebujecie. Wtedy unikniecie przepełnionych szaf i efektu „nie mam-w-co-się-ubrać”.

I jeszcze nitka o marce: Anniss to marka stworzona przez Anię Syczewską w 2011 r. Oferuje kolekcje damskie oraz męskie, o mocno ukształtowanej estetyce, na granicy kostiumu i mody subkulturowej. Dewizą marki jest projektowanie w duchu rock’n’roll’owej awangardy i rebelianckiej estetyki z zachowaniem maximum indywidualności każdego projektu. Wszystkie kolekcje szyte są w Polsce w większości z włoskich tkanin, a poszczególne egzemplarze powstają w krótkich seriach.

Pop up shop marki Anniss na ul.  Meiselsa 3 w Krakowie.

Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI