Anniss: Letni Pop up shop już w Krakowie

I choć najczęściej piszemy o warszawie, dziś mowa o modowym wydarzeniu w Krakowie. Od 5 dni można tam robić modne zakupy w Anniss Summer Pop -Up Store.
Letni Pop-Up Store Anniss to miejsce, które łączyć będzie w sobie modę, sztukę i projektowanie. To tymczasowa pracownia, showroom i butik Anniss. Miejsce spotkań i prezentacji prac artystycznych. Odbędzie się tu kilka miniwystaw z obszaru sztuki wideo, fotografii i performance. Wreszcie najważniejsze: można się tu ubrać się w Anniss. Tematem przewodnim tej przestrzeni jest „oswajanie”, bo Anniss to marka spełniająca wymagania ludzi odważnych, zdecydowanych, pewnych siebie oraz wszystkich młodych duchem buntowników pragnących unikatowo wyrazić siebie. Znajdziemy tu nową odsłonę kolekcji I Know it Better, egzemplarze pokazowe „Local Fighters SS13” czy odświeżoną kolekcję SS 2013.

reklama

A przy okazji informacji o nowym miejscu na zakupy mamy dla was kolejną poradę: zachęcamy też do minimalizmu – kupujcie to, co wam się podoba i czego jednocześnie potrzebujecie. Wtedy unikniecie przepełnionych szaf i efektu „nie mam-w-co-się-ubrać”.

I jeszcze nitka o marce: Anniss to marka stworzona przez Anię Syczewską w 2011 r. Oferuje kolekcje damskie oraz męskie, o mocno ukształtowanej estetyce, na granicy kostiumu i mody subkulturowej. Dewizą marki jest projektowanie w duchu rock’n’roll’owej awangardy i rebelianckiej estetyki z zachowaniem maximum indywidualności każdego projektu. Wszystkie kolekcje szyte są w Polsce w większości z włoskich tkanin, a poszczególne egzemplarze powstają w krótkich seriach.

Pop up shop marki Anniss na ul. Meiselsa 3 w Krakowie.