Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

BLESSUS – suwak na pierwszym planie

Blessus - ubrania niezwykle konstruktywne
12 września 2011 in Moda i uroda by Dominika Zasłona
BLESSUS to miejsce, w którym spełni się marzenie większości kobiet- krótka sukienka zamieni się w długą, długa w krótką, a nawet w bluzkę lub tunikę, a to wszystko dzięki prostemu wynalazkowi - zamkowi błyskawicznemu.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Suwak wynaleziono w 1913 roku, ale pierwsze zapięcia podobne do niego powstały już w XIX wieku. Dziś dzięki marce BLESSUS pospolity „ekspres” staje się niebanalnym i ułatwiającym życie rozwiązaniem. To właśnie on staje się najważniejszym elementem ubioru i dzięki niemu, z jednej kreacji BLESSUS powstaje mini garderoba. Dodatkowo projekty BLESSUS mogą być spersonalizowane, każdy otrzymuje indywidualny certyfikat i jest sygnowany numerem seryjnym. Można tez skorzystać z usługi Made to Measure, która umożliwia indywidualną konsultacją z projektantami, a przez to stworzenie każdej sukienki z regularnej kolekcji, w dowolnie wybranych tkaninach i zestawieniach kolorystycznych, lub też stworzenie dodatkowych elementów garderoby.

Więcej zdjęć w galerii

A kto stoi za tym pomysłem? To trójka młodych ludzi: dwoje projektantów Michael Hekmat i Marta Matuszewska oraz Marcin Korytowski (dyrektor zarządzający marką). Na stronie oraz w butiku dostępne jest wiele różnych modeli, w wielu opcjach kolorystycznych (chyba każda z nas znajdzie coś dla siebie), cena jest wyższa niż przeciętnie (choć wiadomo, w modzie trudno mówić o medianie), ale tak naprawdę są to trzy lub cztery kreacje „w jednym”.

Ubrania BLESSUS są bardzo starannie wykonane i sprawdzają się podczas najróżniejszych okazji. Sukienki mogą mieć odpinane spódniczki, dopinane falbany, doczepiane draperie czy rękawy – wszystko zależy tylko od Twojej wyobraźni.

Taka kreacja napewno długo się nie opatrzy.

www.blessus.pl

Warszawa ul Hoża 40


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI