Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Ekologiczna noc w Domu Handlowym MYSIA 3

redakcja
eco night plakat
19 listopada 2014 in Moda i uroda by redakcja
MYSIA3 prezentuje różne ekologiczne oblicza mody i designu: od limitowanej kolekcji Pharella Williamsa RAW FOR THE OCEANS dla G-STAR RAW czy serii ubrań NENUKKO z grafiką przedstawiającą zagrożone gatunki po zdjęcia Anity Andrzejewskiej do kupienia w Leica Gallery. Fotografie z cyklu „Niespiesznie" powstały podczas podróży po Birmie i Laosie i pokazują tereny najmniej zmienione przez zachodnią cywilizację. 20 listopada 2014 MYSIA 3 organizuje noc ekologiczną noc. Start o godz.20!

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Szybko rosnącą świadomość konsumentów bardzo dobrze wpływa na rozwój ekologii na całym świecie. Produkty ekologiczne nie tylko wywierają dobry wpływ na środowisko, ale również są gwarantem dobrej jakości. Na całym świecie wytwarza się ponad 210 ton bawełny, a przecież moda spod znaku ECO to nie tylko bawełna.

20 listopada 2014 roku na klientów MYSIEJ 3 czekać będą różne niespodzianki i atrakcje, takie jak:

  • pokaz mody ekologicznej najnowszej kolekcji G-STAR RAW autorstwa Pharrella Williamsa;
  • pokaz najnowszej kolekcji Aleksandry Bąkowskiej, uczestniczki programu Project Runway, która idealnie wpisuje się w tematykę eco.

Nocne zakupy na MYSIEJ 3 potrwają od godziny 20 do 23 i będą częścią Nocy Zakupów Placu Trzech Krzyży, która odbędzie się w tym dniu w okolicy domu handlowego.

Tego wieczoru swoje naturalne i bezpieczne dla środowiska oblicze pokażą takie sklepy jak: NAP, NENUKKO, Orska, G-STAR czy Ufufu Concept Store. W tym dniu wszystkie proekologiczne nurty w różnych sklepach będą objęte promocjami.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI