Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

opaska do włosów_llico-bubble4 (2)
8 grudnia 2011 in Moda i uroda by redakcja

LICOREESE-tylko dla Diwy!

Dodatki to moja słabość. Ciągle poszukuje nowych inspiracji, po to by tworzyć nowe, niebanalne looki przy stosunkowo niewygórowanym budżecie. LICOREESE to moje najnowsze odkrycie!

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Uwaga! LICOREESE to „must have” każdej fashionistki, a na pewno każdej prawdziwej Diwy.Budzące skojarzenia z amerykańskimi gwiazdami Hollywood opaski do włosów maja prawie magiczną moc. Sprawią, że nawet najprostsza „mała czarna” nabierze wieczorowego szyku.

Ania Pięta- projektantka opasek  – mówi o swoich projektach tak:  „Powstały trochę na przekór zajmowania się czymś poważnym i dlatego, że sama nie znalazłam nigdzie takiej opaski, jaką  chciałabym nosić. Naiwnie wierzę, że (przy ich tworzeniu) nie inspiruje  się niczym a zatem inspiruje mnie wszystko na czym dłużej zatrzymuje wzrok. (…)

Właściwie te opaski to czysty pragmatyzm zamknięty w formę niepraktycznego przedmiotu. Wielkość i wzór dowolny,  a autorka stara się nie powtarzać modeli, aby każda z „nosicielek“ miała niepowtarzalny wzór, a ona sama, zero rutyny przy ich tworzeniu.”

W nowej kolekcji Licoreese nasuwa się kilka inspiracji. To ultra lekkie formy, o  hiperbolicznych kształtach. Nowoczesne, a przy tym ekstremalnie kobiece.

Te wyjątkowe dodatki można nabyć dla siebie, lub na prezent dla znajomej wielbicielki mody m.in. w butiku NATINAF.

 


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI