Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Foto1 (2)
14 czerwca 2013 in Moda i uroda by redakcja

Mixer Fashion: zdobądź miejską dżunglę!

Miejska dżungla: drapieżna, intensywna i głośna. Przepełniona fakturami, dźwiękami, warstwami. I choć z egzotyka niema nic wspólnego zachwyca i inspiruje. A gdyby tak jednak wyrwać się z jej szarego, stalowo-betonowego uścisku. Wtedy odkryć możemy wszystko to, co zmysłowe, zachwycające i lekkie. Taka jest letnia kolekcja Mixer Fashion.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Mixer Fashion to moda odważna i niebanalna. Zachwyca nasyceniem kolorów, zwiewnością fasonów i subtelnością materiałów. W propozycjach nowego, polskiego brandu widać zachwyt nie tylko kobieca sylwetką, lecz także niezwykle inspirującą tropikalna przyrodą.  Najmodniejsze cętki tym razem zostały poddane obróbce i zyskały kolory intensywnego turkusu i nasyconej fuksji.
Projektanci marki,  Robert Woźniak, Monika Ulańska i Dorota Gaj-Woźniak stworzyli kreacje  idealne dla królowych miejskich lasów tropikalnych. Zdecydowane wzory  nadają klasycznym fasonom nowoczesny, niecodzienny look: kuszą, magnetyzują i pobudzają wyobraźnię . Oryginalne jak malarskie improwizacje florenckich realistów, nietuzinkowe jak przestrzenie malarskie Giorgio de Chirco.

Kolekcja Mixerów jest soczysta i intrygująca. I co najważniejsze budzi pozytywne skojarzenia z latem i pachnącymi owocami tropikalnymi!


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI