Mixer Fashion: zdobądź miejską dżunglę!

Miejska dżungla: drapieżna, intensywna i głośna. Przepełniona fakturami, dźwiękami, warstwami. I choć z egzotyka niema nic wspólnego zachwyca i inspiruje. A gdyby tak jednak wyrwać się z jej szarego, stalowo-betonowego uścisku. Wtedy odkryć możemy wszystko to, co zmysłowe, zachwycające i lekkie. Taka jest letnia kolekcja Mixer Fashion.
Mixer Fashion to moda odważna i niebanalna. Zachwyca nasyceniem kolorów, zwiewnością fasonów i subtelnością materiałów. W propozycjach nowego, polskiego brandu widać zachwyt nie tylko kobieca sylwetką, lecz także niezwykle inspirującą tropikalna przyrodą. Najmodniejsze cętki tym razem zostały poddane obróbce i zyskały kolory intensywnego turkusu i nasyconej fuksji.
Projektanci marki, Robert Woźniak, Monika Ulańska i Dorota Gaj-Woźniak stworzyli kreacje idealne dla królowych miejskich lasów tropikalnych. Zdecydowane wzory nadają klasycznym fasonom nowoczesny, niecodzienny look: kuszą, magnetyzują i pobudzają wyobraźnię . Oryginalne jak malarskie improwizacje florenckich realistów, nietuzinkowe jak przestrzenie malarskie Giorgio de Chirco.

reklama

Kolekcja Mixerów jest soczysta i intrygująca. I co najważniejsze budzi pozytywne skojarzenia z latem i pachnącymi owocami tropikalnymi!