Moda spod znaku premium: 3 stylizacje

44874082 - fashion show

Są marki, które wzbudzają porządanie w śród wielbicielek mody. Bo która z Was nie chciałaby mieć w swojej szafie sukienkę projektu Karla Lagerfelda czy choćby okulary od Prady?
Modę z „dużymi” metkami nie łatwo jest pozostawić bez komentarza. Te największe marki wzbudzają emocje często nie tylko z powodu niezwykłych projektów, lecz także astronomicznych kwot, na jakie te ubrania/buty/akcesoria są wyceniane. Moda od projektantów, jednak jest coraz bardziej dostępna. Duże marki obok linii premium tworzą często projekty pod szyldem marek – córek, które są tak samo szykowne a tańsze i bardziej dostępne finansowo dla przeciętnego konsumenta. Znajdziemy je choćby u takich gigantów mody jak Ralph Laurent, Versace, Armani czy u Karla Lagerfelda. Wreszcie czasami jeden, dobrze dobrany dodatek, kompletnie wystarczy by „zrobić” nam stylizacje. Zobaczcie zresztą same!

Ubierz się jak Paryżanka

Styl mieszkanek Paryża wzbudza zachwyt od zawsze. Minimum koloru, proste, klasyczne fasony i zapierające dech w piersiach detal,e to rzeczy, które charakteryzują styl dam z najbardziej romantycznej metropolii świata. Pierwsze skrzypce tutaj grają naturalność i absolutnie najwyższa jakość materiałow.

W stylu Mediolanu

Wielka moda rodem z Włoch wyróżnia się totalnie zmysłowymi i ultra kobiecymi fasonami ubrań. Może być eklektycznie, a nawet ciut kolorowo. Moda inspirwoana stylem Dolce&Gabbana podkreśla kobiece krągłości. Ty koniecznymi atrybutami są okulary przeciwsłoneczne i niebotyczne szpilki.

Światła Nowego Jorku

Nowy Jork to najgorętsze trendy, niesamowita energia i dynamizm. To fasony wygodne ale też seksowne. Styl inspirowany College to kwintesencja kolekcji Tommiego Hilfilgera. Luźny top, dzinsy i supermodne dodatki w amerykańskim wydaniu, sprawdzą się na co dzień.