Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Prosty styl-Piotr Drzał

SHWRM.pl
SHWRM.pl
19 lipca 2012 in Moda i uroda by redakcja
Projektant, który z wrażliwością i ogromną intuicją potrafi stworzyć kolekcje damskie i męskie, cieszące się ogromnym uznaniem. Jest wyjątkowo zdolnym reprezentantem młodych polskich projektantów, który powoli zdobywa uznanie i coraz większą rzeszę fanów.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Laureat najważniejszych konkursów modowych, w tym Złotej Nitki, Off Fashion, Baltic Fashion Award czy Fashion Designer Award. Na swoim koncie ma cztery duże kolekcje prezentowane na Fashion Week’u w Łodzi i pokaz podczas lizbońskiego tygodnia mody, gdzie damsko–męskie, nonszalanckie sylwetki spotkały się z entuzjastycznym odbiorem widzów i pozytywnymi recenzjami w prasie zagranicznej. W projektowaniu zawsze zaczyna od tkanin, które zestawia ze sobą, tworząc tysiące wariacji, tak aby finalny produkt był perfekcyjny i w duchu obowiązujących trendów.

SHWRM.pl/ więcej zdjęć w galerii

Efekty pracy projektanta można zaobserwować w jego sklepie na platformie SHWRM.PL. Talent Drzała powoli zostaje doceniony, a jego projekty już są widoczne na polskich ulicach. Projektant w przyszłości chciałby przełamać zachowawczy styl, który panuje w modzie męskiej.

Ma nadzieję, że poprzez tworzenie niesztampowych i rozpoznawalnych sylwetek, szturmem podbije serca mężczyzn w Polsce i za granicą.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI