Trendy w makijażu na wiosnę 2013

Lancome
Lancome/ materiały prasowe

Tak jak w modzie, w makijażu również co sezon zmieniają się obowiązujące trendy. Sprawdź, jak zapowiada się nadchodząca wiosna!
Dopiero co niedawno zaczęła się kalendarzowa zima, a my już wypatrujemy wiosny. I choć pogoda z tą wiosenną nie zbyt wiele wspólnego, nie opuszcza nas dobry nastrój. A to dlatego, że ulubiona pora roku już na dobrze zagościła w świecie mody i urody.

reklama

Trendy w makijażu nadchodzącego sezonu są bardzo różne. Ciężko powiedzieć o jednym, wyróżniającym się stylu. Cecha wspólna, która pojawia się niemal u wszystkich marek kreujących nasze makijaże, to kolor różowy we wszelkich odsłonach i odcieniach. Oto kilka, moim zdaniem najciekawszych i najbardziej inspirujących makijażowych propozycji na wiosnę 2013.

Słodki różowy sorbet od Guerlain

Słodki, delikatny a za razem zmysłowy i bardzo kobiecy, taki jest wiosenny makijaż domu mody Guerlain. Zachwyca lekkością i równowagą miedzy makijażem oczu a ust – zarówno mocno wytuszowane rzęsy jak i podkreślone skrzącym się różowym błyszczykiem usta, mają w nim takie samo znaczenie.

Guerlain
Guerlain, Materiały prasowe