Wiosenne zestawy na podróż

Zbliżająca się wiosna i pierwsze ciepłe dni zachęcają nas do podróży i relaksu.
travel_set_spring_Mysia_3Myślimy tylko o tym, żeby spakować walizki i wyjechać, i choć na chwilę oderwać się od codzienności. Na Mysiej 3 znajdziemy kolorowe akcesoria i dodatki, które wzbogacą nasz podróżny bagaż.

reklama

Elegancki look

Wiosna to przede wszystkim żywe barwy. W walizce nie może zabraknąć butów w intensywnym kolorze – chabrowe szpilki Mellow Yellow Paris wzbogacą każdą stylizację. Klasyczne, kobiece ubrania, przełamane wyrazistymi dodatkami są idealne do weekendowego looku.

Sportowy styl

travel_set_spring2Intensywne barwy zdominują także akcesoria. Tym razem warto postawić na soczysty odcień fluo w zegarku czy bransoletce Pet Petis dostępnych w Berries&Co. W podróży niezbędnym dodatkiem będzie papierowe etui na iPada marki UEG.

Naturalny akcenttravel_set_spring

Kolory fluo możemy zastąpić kontrastującymi elementami, czyli niezawodnym duetem czerni i bieli. Koszula UEG będzie dobrym uzupełnieniem klasycznego stroju. Nieodłączny dodatek każdej podróży to oczywiście książka, dla odprężenia warto sięgnąć po pełną humoru pozycję szwajcarskiej ilustratorki Fanny Vaucher -„Pilules polonaises”/„Polskie pigułki”. Książka jest do kupienia w NENNUKO w domu handlowym MYSIA 3.