Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

lato w miescie
123rf.com
31 sierpnia 2015 in Seks by Sympatia.pl

Kiedy taniec jest wstępem do romansu

Taniec nie tylko zastępuje rozmowę, pozwala spalić około 500 kalorii na godzinę, ale działa jak afrodyzjak umożliwiając bliższe poznanie drugiej osoby.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Na pewno nie raz podczas tańca czułaś gęsią skórkę na plecach czy motyle w brzuchu. Tak jak wykwintna potrawa może trafić do serca wybranka, tak samo taniec może wywołać u drugiej osoby coś więcej niż tylko dobre samopoczucie!

Pewnie podczas tańca wiele razy zastanawiałaś się, po czym poznać, że on jest tobą zainteresowany? Oto kilka wskazówek, żeby sprawdzić, czy pod wspólnym tańcem kryje się coś więcej niż tylko dobra zabawa.

1. Nie opuszcza cię na krok

Chodzi za tobą krok w krok i wodzi wzrokiem przez cały czas. Nie daje możliwości, żebyś wyszła gdzieś sama, bo przecież możesz mieć wtedy szansę na taniec z kimś bardziej interesującym od niego. A gdy już dojdzie do takiej sytuacji, zgrywa zazdrośnika i odwdzięcza się tym samym, np. flirtując z twoją koleżanką.

2. „Odbijany”

Nie pozwala, żebyś miała szansę zatańczyć z kimś innym. Za każdym razem, gdy jesteś proszona do tańca, on po chwili podchodzi, czaruje uśmiechem i subtelnie „odbija”. Nic dziwnego, może poczuć się wtedy jak prawdziwy zdobywca.

3. Zachowuje się jak John Travolta

A raczej próbuje nim być. Chce ci zaimponować swoim talentem tanecznym i umiejętnościami na parkiecie. Wszystkiemu towarzyszy oczywiście odpowiednio dobrany strój, amerykański uśmiech i dobra zabawa. Myśli wtedy, że poczujesz się jak w „Dirty Dancing” i na pewno docenisz jego starania.

4. Przeszywające spojrzenie

Czujesz, że podczas wspólnego tańca nie spuszcza z ciebie wzroku. Patrzy jakby przed chwilą wygrał milion i trzyma w ręku czek. Jego oczy wyglądają jakby były posmarowane masełkiem – błyszczą i promienieją, a źrenice są rozszerzone i cztery razy większe. Patrzy dłużej i częściej niż twój przeciętny przyjaciel. Wodzi wzrokiem z góry do dołu tak, jakby chciał zapamiętać każdy fragment twojego ciała. A Ty się peszysz…

5. Subtelny dotyk

Dotyka, muska, głaszcze, przytula, bo przecież każdy tak zachowuje się podczas tańca – trzeba się przecież wczuć i zagrać na parkiecie odpowiednią rolę! Taaa… Tak naprawdę to tylko pretekst do tego, żeby poczuć twoje ciało i mieć z tobą bliższy kontakt. Ty wtedy czujesz ciarki i dziwne uczucie w żołądku. Ach, ta komunikacja niewerbalna

6. Poczucie bezpieczeństwa

Stara się, żebyś w tańcu czuła się przy nim bezpiecznie. Ma mocne i zdecydowane prowadzenie, dominuje, starając się czasem przekazać tobie inicjatywę. Lubi improwizować, wykonując przy tym bardziej skomplikowane figury, aby móc się wykazać i zaprezentować z jak najlepszej strony. W ten sposób chce budować twoje zaufanie.

Jeśli podobne zachowania dostrzegasz u siebie, wszystko na to wskazuje, że taniec to dla niego nie tylko dobra zabawa, ale początek bliższej znajomości. Pamiętaj jedynie o tym, żeby na parkiecie dać mu się wykazać i pozwolić, żeby poczuł się jak prawdziwy tancerz!


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI