Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Randki przez internet w filmie

mat.pras. Kino Świat
24 kwietnia 2016 in Seks by redakcja
Portale randkowe na stałe zagościły w filmach. Przed „Planetą singli” odgrywały ważną rolę choćby w scenariuszach „Eurotrip”, „Facet z ogłoszenia” i „Samotność w sieci”. Pamiętasz te sceny?
O portalach randkowych na wielkim ekranie zrobiło się głośno za sprawą „Planety singli” z Maciejem Stuhrem i Tomaszem Karolakiem. Ale nie to pierwszy film, w którym coraz ważniejszą rolę, podobnie jak w codziennym życiu, odgrywa aplikacja randkowa. Jacy jeszcze bohaterowie szukali miłości przez internet?

Eurotrip (2007)

mat.pras. filmu Eurotrip

mat.pras. filmu Eurotrip

Oglądasz napisy końcowe? Pamiętasz komunikat wyświetlany po komedii „Eurotrip” „Żaden prawdziwy Europejczyk nie ucierpiał podczas kręcenia tego filmu”. Faktycznie, niektóre sceny były przeznaczone chyba tylko dla koneserów „American Pie”. Fabuła? Grupa absolwentów wyrusza nie tylko zobaczyć 8 wyjątkowych miast (Dlaczego też Bratysława? Przez przypadek!), ale przede wszystkim poznać osobę poznaną na portalu. Choć amerykański rozmówca początkowo się tego nie spodziewał, Mieke – uwaga, teraz spoiler – okazuje się piękną blondynką . Teraz już eurotrip musi dojść do skutku. Morał? Ok, główny bohater poznał wspaniałą dziewczynę, początkowo myśląc, że to facet – można więc mówić o happy endzie. Ale co, gdyby było na odwrót? Takie sytuacje na pewno nie zdarzają się na portalach, w których profile są weryfikowane. Jeśli poznajemy ludzi online, wybierajmy takie miejsca, gdzie mamy pewność, że nie spotka nas nieprzyjemna niespodzianka.

Strony: 1 2 3 4


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI