Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

fot.123rf
fot.123rf
17 października 2016 in Seks by redakcja

Randkowe odstraszacze – nie popełniaj tych błędów, jeśli marzy Ci się druga randka

Na temat błędów, jakie popełniamy podczas pierwszej randki, powstało już sporo artykułów, wielokrotnie wypowiadali się eksperci, punktując te wszystkie zachowania, które przekreślają szanse na kolejne spotkania. Wszyscy już więc wiemy, że pod żadnym pozorem nie należy się na randkę spóźniać, nie wolno opowiadać o byłych partnerach, nie powinno się robić dalekosiężnych planów, których częścią jest ta nowo poznana osoba, itp. Eksperci zaopatrzyli nas w niezbędne rady, które w pewnym momencie stały się tak popularne, że aż oczywiste. O te mniej oczywiste błędy, postanowiliśmy zapytać singli. Znają je z praktyki.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Błędy online

Osoby aktywnie poszukujące miłości, często korzystają z portali randkowych, gdzie zakładają konta i poznają innych singli zainteresowanych związkiem. Jak się okazuje, już na tym wczesnym etapie, jeszcze przed umówieniem się na pierwszą randkę, zdarzają się sytuacje, które potrafią kogoś skutecznie odstraszyć od tego, aby spotkać się w realnej rzeczywistości. Do najcięższych przewinień randek online należą:

  1. Błędy ortograficzne, stylistyczne i gramatyczne w przesyłanych wiadomościach
  2. Wysyłanie niespersonalizowanych wiadomości
  3. Zamieszczanie na profilach zdjęć, które zbyt wiele pokazują

Jak się jednak okazuje, nawet jeśli singiel spragniony miłości nie popełni żadnego z wyżej wymienionych błędów, i tak może ostatecznie nie pójść na randkę. Do spotkanie nie dojdzie, jeśli na miejsce pierwszej randki zaproponuje własne mieszkanie, basen, plażę, czy SPA. Oczywiście, do „kompletu” można tutaj dorzucić również wystosowanie zaproszenia na spotkanie ze znajomymi czy rodziną.

Błędy offline

Te błędy single podzielili na błędy popełniane podczas randki oraz błędy popełniane po randce.

Może nie błędem, ale na pewno „randkowym odstraszaczem”, który okazał się najczęściej wskazywanym przez singli, jest brzydki oddech tej drugiej osoby. Nie tylko nieprzyjemny zapach z ust irytuje i zniechęca singli. Inne zbyt mocne zapachy również stanowią podstawę do tego, aby więcej z daną osobą już się nie umówić. I nie jest tutaj ważne, czy ktoś ma problemy z higieną, czy przed randką użył zbyt dużo perfum.

Strony: 1 2


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI