Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

facebook.com/RevenantMovie
facebook.com/RevenantMovie
26 lutego 2016 in Kultura by redakcja

Czy DiCaprio zdobędzie wreszcie Oscara?

W nocy z 28. na 29. lutego 2016 po raz 88. rozdane zostaną Nagrody Akademii Filmowej. Najwięcej nominacji zdobył w tym roku film „Zjawa” z Leonardo DiCaprio w roli głównej. Cały świat z zapartym tchem czeka, czy Leo zdobędzie wreszcie statuetkę. Najbliższy weekend to doskonała okazja, aby przypomnieć sobie inne świetne filmy z jego udziałem

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Jeśli jesteście fanami talentu Leonarda DiCaprio a nie mieliście do tej pory okazji zobaczyć wszystkich filmów, w których zagrał, najwyższy czas to nadrobić. Od swojego debiutu w latach 80’ Leo stworzył wiele niezapomnianych kreacji. Łatwą i wygodną metodą oglądania filmów jest korzystanie z aplikacji VOD, dzięki którym możemy oglądać wybrane przez nas produkcje, kiedy tylko chcemy. W aplikacjach dostępnych na Samsung Smart TV i urządzeniach mobilnych Samsung znajdziemy wiele filmów z Leonardem DiCipario w roli głównej.


„Złap mnie, jeśli potrafisz” to prawdziwa gratka dla fanów inteligentnej rozrywki. Film, dostępny w aplikacji player.pl, opowiada historię Franka Abagnale (DiCaprio) – słynnego fałszerza z lat 60’, który podrabiając czeki oraz wcielając się w przedstawicieli różnych profesji – od pilota po lekarza – wyłudził z banków 2,5 mln dolarów i trafił na listę 10 najbardziej poszukiwanych przez FBI przestępców nim skończył 21 lat. W roli stróża prawa, który jednocześnie ściga Abagnale’a, ale też jest nim zafascynowany i chce mu pomóc, wspaniały Tom Hanks. Użytkownicy Samsung mogą wykupić dostęp do zasobów player.pl ze specjalną zniżką.


Kolejna genialna rola DiCaprio i kolejna biografia przestępcy to „Wilk z Wall Street”. Film Martina Scorsese okazał się ogromnym sukcesem na całym świecie. Jeśli jeszcze go nie widziałeś, możesz to szybko nadrobić dzięki aplikacji Cineman VOD. Jeden z największych reżyserów naszych czasów przedstawia prawdziwą historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street – Jordana Belforta. Jego błyskawiczna droga na szczyt, szybko zdobyta ogromna fortuna i niezwykle rozrzutny styl życia przysporzyły mu zainteresowanie FBI.


Z kolei dzięki aplikacji Onet VoD możemy obejrzeć inny doskonały film Scorsese z Leonardem w roli głównej. „Aviator” to historia Howarda Hugesa – amerykańskiego wynalazcy, milionera, producenta filmowego i przystojnego kobieciarza, którego wielką pasją było lotnictwo i bicie rekordów prędkości. Produkcja ma gwiazdorską obsadą – poza DiCaprio, zobaczymy tu m. in. Cate Blanchet i Aleca Baldwina.


Idąc dalej tropem biografii, w których zagrał Leonardo DiCaprio, dochodzimy do filmu„J. Edgar” w reżyserii Clinta Eastwooda (dostępny w aplikacji Chili na Samsung Smart TV i urządzenia mobilne Samsung). Aktor wciela się tu w legendarną postać J. Edgara Hoovera, który przez prawie pół wieku był dyrektorem FBI. Film pokazuje życie prywatne i publiczne jednego z najbardziej wpływowych, kontrowersyjnych i tajemniczych ludzi XX wieku.

Leonardo DiCaprio w swojej karierze zagrał wiele świetnych ról i otrzymał wiele ważnych nagród, ale nigdy nie udało mu się zdobyć Oscara. Nominacja za „Zjawę” jest piątą w jego karierze. Czy w tym roku Akademia będzie dla niego łaskawa? Przekonamy się już za parę dni.

mat.pras. Samsung


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI