Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Hirameki. Rewolucja w kolorowankach!

30 maja 2016 in Kultura by Katarzyna Margielska
Kleks? Plamka? Nie, to dzieło sztuki! RYSUJ TO, CO WIDZISZ!
HIRMEKI – światowy bestseller już w POLSCE!

HIRMEKI – światowy bestseller już w POLSCE!

Wydawać by się mogło, na pierwszy rzut oka, że to książka dla wprawionych „rysowników”. Bez talentu do rysowania ani rusz! Rzeczywiście, w pierwszej chwili, gdy bierze się książkę do ręki i patrzy na przykładowe rysunki, zrobione wprawną ręką plastyka, można pomyśleć „ja tak przecież nie potrafię!” To jednak mylne wrażenie. Wystarczy wziąć ołówek lub cienki pisak i zacząć… a wyobraźnia uruchomi się natychmiast. Możliwość własnej interpretacji tego, na co się patrzy i zobaczenia w każdej plamce czegoś „nowego” i „własnego” zarazem – daje niesamowitą satysfakcję.

To propozycja dla wszystkich, którzy szukają ciekawej formy odprężenia i oderwania się od codziennych stresów. Miłośnicy barw i konturów mogą eksperymentować i improwizować według własnej fantazji. Tylko wyobraźnia może być ograniczeniem. Za pomocą kilku ruchów wyczarowuje się to, co podpowiada mózg. Dorysowując kropkę, kreskę, kółko czy linię tworzy się postaci, przedmioty – wszystko to, co podpowiada wyobraźnia. Hirameki doskonale ćwiczy szare komórki. To świetna zabawa dla ludzi w każdym wieku – od 3 do 103 lat!
wybrane_rozkladowki-page-003


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI