Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

„Przetwory”, czyli społeczna strona designu

redakcja
16 listopada 2011 in Design by redakcja
9 i 10 grudnia odbędzie się 6 odsłona „Przetworów. Rezydencji Twórczego Recyclingu“, przedsięwzięcia promującego projektowanie nowych przedmiotów z wykorzystaniem materiałów z recyclingu.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl
Pierwsze „Przetwory” odbyły się w 2006 r. z inicjatywy animatorów sztuki ze „Stowarzyszenia Artanimacje”. Tegoroczne spotkanie – w Soho Factory, przy ul.Mińskiej w Warszawie – upłynie pod hasłem „Co DESIGN może dla Ciebie zrobić?”.

Uczestnicy (w dwóch kategoriach: wystawców oraz przetwórców) walczą o nagrodę główną, „Przetwór roku”, przyznawaną przez jury za pracę najbardziej spójną z ideą projektu i hasłem edycji. Termin zgłoszeń do edycji 2011 upływa 20 listopada. Formularz zgłoszeniowy na stronie www.przetwory.com.

Materiały archiwalne

Organizatorzy zbierają materiały do przetworzenia przez artystów, m.in. meble, tkaniny, wełniane swetry, zabawki, kable, lampy, ramy do obrazów, książki, gazety, płyty winylowe, kawałki pleksi i gąbki (przetwory05@gmail.com).

Organizator: Stowarzyszenie Artanimacje, Monika Brzywczy, Anna Czarnota, Marta Wójcicka Przetwory są realizowane dzięki dofinansowaniu ze środków m.st. Warszawy.
Partnerzy: SOHO Factory

 

 


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI