Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

EURO okiem kobiety

123rf.com
21 czerwca 2016 in Styl Życia by redakcja
Dlaczego oglądanie EURO 2016 może być fajne, nawet jeśli nie jesteś fanką piłki nożnej? Przedstawiamy 5 powodów, dla których warto oglądać mecze:

1. Kibicujemy Polsce!
Mimo że wiele kobiet na co dzień raczej nie interesuje się piłką nożną, to w przypadku meczów naszej reprezentacji naprawdę warto! Wspaniała atmosfera, wzruszenia i wielkie emocje czekają: wreszcie mamy szansę na coś więcej niż mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor. Na chwilę zapominamy o dzielących nas różnicach i wszyscy stajemy się jedną wielką drużyną!

2. Szansa na naukę i… zaimponowanie
Raz zdobyta wiedza zostaje z nami na dłużej. W przyszłości możemy ją wykorzystać, aby zaimponować i wyjść na ekspertkę w wielu dziedzinach. Wyobrażasz sobie minę faceta po zadaniu przez ciebie pytania „wolisz futbol defensywny, w stylu Islandii, czy atakujesz i aktorzysz jak Cristiano Ronaldo?” albo „Nie rozumiesz? Mam ci to rozrysować jak Gmoch?”.

3. Idealna okazja na poznanie chłopaka
Niejeden przystojniak na pewno chętnie wytłumaczy ci, czym jest „karny” i „spalony”. Być może nawet skończy się to dalszymi korepetycjami w postaci zaproszenia na randkę? Wtedy już pełne 90 minut przed tobą! A może będzie doliczony czas gry?

4. Odkrywanie nowych rzeczy
Dziewczyny zwykle narzekają na to, że (parafrazując klasyka) „piłka jest nudna, a bramki są dwie”. Ale kto wie, może jeśli poświęcić na to trochę czasu, to ta „męska” dyscyplina okaże się całkiem ciekawa? Nie tylko ze względu na zawodników! Ale skoro już o nich mowa…

5. Zawodnicy
Rzadko kiedy zdarza się, żeby tylu przystojnych facetów znajdowało się w jednym miejscu naraz! Zawsze możesz zaprosić koleżanki do wspólnego oglądania meczu. Wyłączcie głos komentatora, otwórzcie wino i same komentujcie… chłopaków na ekranie (i nie tylko!). Wyobraź to sobie: „Co za mięśnie po lewej! Teraz główka Krychowiaka – cóż za idealnie ułożone włosy! Teraz spójrzmy na perfekcyjnie wykończenie delikatnych, wygolonych pasków Cristiano Ronaldo. O tak, goool, należy ściągnąć koszulkę!”. Szpakowski i Borek się nie umywają!

mat. ZaadoptujFaceta.pl


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI