Poderwać mężczyznę i zatrzymać go na dłużej

Poderwać mężczyznę i zatrzymać go na dłużej
123rf.com

Mężczyźni lubią być podrywani. Ale podryw to dopiero początek. Jak poderwać i zatrzymać mężczyznę, radzą sami zainteresowani. Dziś druga „Poradnika podrywania dla kobiet” przygotowanego przez serwis Sympatia.

Które kobiety są dla nas najbardziej kobiece?

W porządku, może robimy się już lekko monotematyczni, ale powtórzymy to kolejny raz – naturalne. Uwielbiamy kobiety delikatne, niewinne, które są obdarzone naturalnym wdziękiem i seksapilem. Naprawdę – przesadność w zachowaniu, nadmierne eksponowanie kobiecych atutów, zbyt mocny makijaż, wyzywający ubiór, jednym słowem – szeroko pojęta sztuczność, nie robią na nas żadnego wrażenia. Wręcz przeciwnie – czasami są naprawdę bardzo odpychające.

Pierwsza część poradnika podrywania tutaj

Co innego, kiedy kobieta jest z jednej strony delikatna i niewinna, a z drugiej w inteligentny i subtelny sposób potrafi zawrócić nam w głowie. Jeśli dodatkowo podkreśli swoją kobiecą sylwetkę odpowiednimi ubraniami i spryska się pobudzającymi nasze zmysły perfumami, będzie bardzo ciężko nam o niej zapomnieć.

Czy pociągają nas kobiety z tatuażem?

Tatuaż jak i wszelkie inne formy służące do ozdobienia naszego ciała, są tak naprawdę kwestią gustu. Są tacy panowie, którzy sami mają całe ciało pokryte tatuażami, dlatego trudno się dziwić, że bardzo kręcą ich kobiety z tatuażem. Jednak większość z nas przyznaje, że bardziej podobają im się te panie, które nie wytatuowały sobie niczego na swoim ciele.

Dopuszczamy niewielkie, subtelne tatuaże. Mogą być one zrobione specjalnie dla nas, najlepiej w niezbyt widocznych, a nawet nieco bardziej intymnych miejscach.

Jaka jest nasza wymarzona muzyka na randkę?

Jeśli już się poznaliśmy i postanowiłaś zaprosić któregoś z nas na romantyczną kolację do swojego mieszkania, fajnie gdybyś pomyślała także o tym, aby w głośnikach płynęła odpowiednia muzyka. Każdy z nas ma inny gust muzyczny, więc jeśli wiesz, że mężczyzna, z którym się umówiłaś, ma kilka swoich ulubionych kawałków, byłoby miło, jeśli będzie mógł ich posłuchać w twoim towarzystwie. Chociaż spora cześć z nas jest fanami dosyć ostrych brzmień, to podczas romantycznej kolacji zdecydowanie bardziej lubimy, kiedy w tyle leci spokojna, nastrojowa muzyka.

Dziewczyna czy kobieta?

Zdecydowanie bardziej kobieta! Czasy gimnazjum przeminęły z wiatrem, dlatego taką terminologię zdecydowanie wolelibyśmy sobie darować.

Trampki czy szpilki?

Tu nieco bardziej możemy iść na ustępstwa. Zdajemy sobie sprawę z tego, że chodzenie w szpilkach na co dzień dla większości z Was będzie dosyć męczące, dlatego też nie obrazimy się, jeśli przyjdziecie na randkę w trampkach. Jeśli jednak chcecie, żebyśmy oszaleli na Waszym punkcie, poświęcajcie się chociaż czasami i pozwólcie nacieszyć się widokiem Waszych pięknych nóg, które w szpilkach prezentują się jeszcze bardziej atrakcyjnie.

Spodnie czy sukienka?

Ładnemu we wszystkim ładnie, ale Drogie Panie, zdecydowanie bardziej wolimy oglądać Was w krótkich spódnicach i sukienkach niż długich wytartych jeansach. Oczywiście, jeansy też mogą być bardzo seksy, ale wiosną i latem zlitujcie się trochę i pokażcie nam swoje piękne długie nogi.

Jakich cech nie jesteśmy w stanie zaakceptować?

Ciężko nam wskazać na jedną cechę, bo jest kilka takich, które szczególnie nas irytują. O naturalności było już bardzo wiele, ale musimy powtórzyć to po raz kolejny – sztuczności mówimy stanowcze NIE! Nie podoba nam się również, jeśli kobieta nie ma zbyt wiele wspólnego z delikatnością i subtelnością. Panie, które najczęściej można zobaczyć z papierosem i kuflem piwa w ręce wywołują w nas niezbyt dobre skojarzenia. Bywa, że się mylimy, ale w większości przypadków po prostu wolimy jednak trzymać się od nich z daleka.

Przesadna pewność siebie może sprawić, że poczujemy się nieco zdominowani, ale pamiętajcie, że nie można przesadzać też w drugą stronę. Jeśli dasz nam po sobie poznać, że jesteś bardzo zakompleksioną kobietą, istnieje duża szansa na to, że albo uwierzymy we wszystkie niemiłe rzeczy, które mówisz na swój temat, albo będziemy mieli już serdecznie dosyć przekonywania Cię po raz setny, że jesteś w błędzie i już więcej się nie spotkamy.

Arogancja, zarozumiałość, brak szczerości, to cechy, które sprawiają, że każdy z nas po prostu odwróci się na pięcie i ucieknie, gdzie pieprz rośnie. Trochę zazdrości w związku nigdy nie zaszkodzi, ale jeśli już na początku będziesz zazdrosna o każdą kobietę, z którą zamienimy słowo, szybko się pożegnamy.

Na jakie cechy zwracamy uwagę w potencjalnej partnerce?

To, że jesteśmy wzrokowcami, każdy już wie. Dlatego nie będziemy próbować komuś wmawiać, że wygląd nie ma dla nas znaczenia. Otóż ma, ale… przecież każdy z nas ma inny gust. Wygląd to jednak nie wszystko, dlatego idealnie, jeśli partnerka, która wpadła nam w oko, jest nie tylko subtelna, delikatna, życzliwa, inteligentna, bystra, uczciwa, szczera, ambitna i zaradna (dużo moglibyśmy jeszcze wymieniać), ale przede wszystkim pozytywnie nastawiona do życia. Kobieta bez uśmiechu na twarzy i dystansu do siebie, naprawdę nie wypada w naszych oczach najlepiej.

Świat bez kobiet? Nie ma mowy!

Drogie Panie, tak na zakończenie, chcielibyśmy podkreślić, że nie wyobrażamy sobie świata bez Was! I nie myślcie sobie, że brakowałoby nam tylko bliskości fizycznej. Nie potrafilibyśmy żyć bez ciepła, jakie nam dajecie, bez czułości, którą nam okazujecie. Ciężko byłoby nam także funkcjonować bez rozmów z Wami, wszystkiego tego, czym się różnimy, a przede wszystkim bez Was – kobiet!

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze