Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Milka_gdzie_jest_ostatnia_kostka

Gdzie jest „Ostatnia Kostka”?

Milka przygotowała wyjątkową niespodziankę dla wszystkich, którzy chcieliby podzielić się z bliską osobą swoją ulubioną czekoladą w nietypowy sposób i podkreślić łączącą ich relację.

W sklepach będzie czekać prawie 2,5 miliona tabliczek z limitowanej linii klasycznych czekolad 100 g…. jednak bez ostatniej kostki! Tę wyjątkową „Ostatnią Kostkę” od początku maja na stronie www.fioletowastrona.pl będzie można wysłać wraz ze spersonalizowaną wiadomością i w ten sposób zrobić komuś słodką niespodziankę.

Mała kostka, a tak wiele znaczy

Wszyscy cieszymy się, gdy uda się nam znaleźć chwilę tylko dla siebie. Jeszcze lepiej, gdy możemy się wtedy delektować naszą ulubioną czekoladą. Im jest jej mniej, tym trudniej podzielić się każdą kolejną kostką. A ostatnia jest tą najcenniejszą! Oczywiście, możesz ją zjeść i przedłużyć chwilę przyjemności. Jednak, jeśli podarujesz ją komuś wyjątkowemu, stanie się słodkim symbolem przyjaźni i bliskości.

Zrób słodką niespodziankę

Okazji do podarowania „Ostatniej Kostki” jest mnóstwo! Może ona być wyjątkowym prezentem z okazji Dnia Matki – bo czy może być lepszy sposób, żeby wyrazić uczucia Mamie? Wiosenne wieczory sprzyjają wyrażaniu uczuć ukochanej osobie, a najlepsza przyjaciółka na pewno ucieszy się z tej najcenniejszej kostki w podziękowaniu za babski weekend w górach.

A może zechcesz ją oddać listonoszowi, który od lat z uśmiechem przynosi pocztę?

Wystarczy, że przypomnisz sobie wspomnienia łączące Cię z tą wyjątkową osobą. Następnie wejdź na stronę www.fioletowastrona.pl i wpisz kod z promocyjnego opakowania Milka Alpine Milk 100g bez ostatniej kostki, a bliska ci osoba otrzyma przesyłkę pocztową z ostatnią kostką czekolady Milka.

Już dziś poszukaj jednej z 2,5 miliona tabliczek klasycznej mlecznej czekolady Milka bez ostatniej kostki i przywołaj najmilsze emocje!

Cena tabliczki: 3,5 zł.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI