Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

8 marca 2016 in Styl Życia by redakcja

Sprawdzone upominki na Dzień Kobiet

Nie warto czekać na specjalne okazje, żeby okazać czułość najbliższym. Ale w każdej kobiecie drzemie mała dziewczynka, która ucieszy się z upominku na Dzień Kobiet. Jakie prezenty zawsze się sprawdzają?

Perfumy dodają kobiecie blasku i z całą pewnością są jednym z tych prezentów, które sprawdzają się w każdych okolicznościach. To upominek, który przypadnie do gustu nie tylko wielbicielkom nowych zapachów, ale wszystkim paniom, które pragną czuć się pięknie i kobieco.perfumy_fot.123rf.com

Kobietom wielką radość sprawiają różnorodne elementy biżuterii oraz inne piękne dodatki. Panie uwielbiają bowiem drobiazgi, które są doskonałym dopełnieniem każdej stylizacji.
naszyjnik_123rf.comOsoby, które przepadają za czytaniem, cieszy każda kolejna pozycja w ich zbiorze. Dlatego książka to zdecydowanie trafiony prezent z okazji dla pań, które w wolnym czasie oddają się lekturze.
ksiazki_123rf.com

Strony: 1 2


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI