1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Porcelana jako prezent doskonały. Podaruj bliskim piękno i emocje

mat. prasowe
mat. prasowe
Ponadczasowe i wyjątkowe - te określenia najtrafniej oddają charakter porcelanowych podarunków. To coś więcej, niż zwykłe prezenty: to manifestacja sztuki, kultury i prestiżu, która wzbudza wiele emocji. Porcelana, ściśle związana z elitami, arystokracją i dawnymi dworami, symbolizuje nie tylko piękno, ale także bogactwo kultury i dziedzictwa pokoleniowego. Każda osoba ceniąca estetykę, elegancję i niepowtarzalność, zachwyci się porcelanowym upominkiem.

Poszukujesz pomysłów na nietuzinkowe, wytworne prezenty dla swoich bliskich lub współpracowników? Zainspiruj się bogatą ofertą Salonu Porcelany, w którym znajdziesz zachwycające, różnorodne propozycje: od wyrafinowanych figurek po porcelanową biżuterię, a nawet świeczki z jej elementami. Poznaj dwie marki, które od lat wzbogacają świat tą wytworną formą sztuki.

Lladró. Emocje i ekspresja uwiecznione w porcelanie Sztuka uchwycenia ruchu, ekspresji oraz emocji w porcelanowych dziełach najwyższej klasy - to właśnie ta umiejętność pozwoliła rodzinnej firmie Lladró zasłynąć na arenie międzynarodowej. Od tego czasu jej figurki porcelanowe to synonim dbałości o jakość i precyzyjne wykonanie, doceniane na całym świecie. Czar i urzekające motywy figur, w połączeniu z najwyższą jakością porcelany zachwycają każdego miłośnika piękna. Każdy produkt opowiada własną historię, przenosząc nas w świat wyjątkowej sztuki. O różnorodności i wszechstronności Lladro może świadczyć wielość oferowanych przez markę wzorów i form. W Salonie Porcelany znajdziesz m.in. kolekcję z najpopularniejszymi postaciami Star Wars (w tym uroczego porcelanowego Grogu), romantyczną serię Lover’s Eyes czy nowoczesną Origami. Możesz wybierać także spośród bardziej klasycznych form, kryjących w sobie bogactwo detali, nadających każdej z figur wytwornego charakteru.

mat. prasowe mat. prasowe

Lladró to jednak nie tylko kolekcje figur. Fanki nietuzinkowej, eleganckiej biżuterii z pewnością zachwyci subtelna biżuteria (m.in. porcelanowe perły, inspirowane bańkami mydlanymi). Uniwersalnym prezentem mogą być wyjątkowe świeczki, ujmujące precyzją wykonania i nietuzinkowymi detalami. Marka stawia także na sztukę użytkową, tworząc lampy i inne elementy wyposażenia domu, często we współpracy z wybitnymi artystami.

Fot. materiały partnera Fot. materiały partnera

Goebel. Poświęcenie zmysłom

Długa historia marki Goebel (sięgająca 1871 roku) jest jak podróż w czasie przez dzieje porcelany. Ukazuje zarówno jej tradycję, jak i losy nowoczesne, co sprawia, że każdy produkt marki stanowi odrębny element unikalnej historii. To wędrówka przez stulecia, w której każda kolekcja łączy to, co tradycyjne z nowym, ukazując jednocześnie nieograniczone możliwości artystyczne porcelany.

Marka Goebel oferuje produkty inspirowane dziełami artystów z całego świata. Różnorodność produktów dostępnych w Salonie Porcelany z pewnością ułatwi Ci wybór prezentów doskonałych, a co więcej - spersonalizowanych. Alphonse Mucha, Gustav Klimt, Tamara Lempicka, Vincent Van Gogh… Opierając się na znajomości gustu obdarowywanego, z pewnością wybierzesz prezent idealny. Zobacz wszystkie wytworne produkty Goebel, takie jak kubki, wazony, lampy, zegary czy obrazy, wykorzystujące motywy charakterystyczne dla twórców.

mat. prasowe mat. prasowe

Niezaprzeczalny urok, klasa i ponadczasowość - te cechy stawiają porcelanę w czołówce doskonałych prezentów. Zainspiruj się szeroką ofertą Salonu Porcelany, by podarować bliskim coś więcej, niż tylko ponadczasowy przedmiot. Obdarowanie porcelaną to moment zachwytu, radości, a nierzadko także wzruszenia - emocji, o których długowieczny prezent przypomina za każdym razem. Niech Twój prezent będzie symbolem wyjątkowości, który przetrwa przez wiele lat.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze