1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Co dać w prezencie kobiecie, która ma wszystko? Te propozycje docenią nawet najbardziej wybredne osoby

(Fot. Elizaveta Starkova/Getty Images)
(Fot. Elizaveta Starkova/Getty Images)
Co podarować na Boże Narodzenie mamie, siostrze, przyjaciółce lub ukochanej, jeśli standardowe pomysły nie wchodzą w grę? Zebrałyśmy w jednym miejscu niestandardowe gwiazdkowe niespodzianki, które zachwycą nawet najbardziej wybredną osobę. Przeczytajcie ten tekst, a dowiecie się, co dać w prezencie kobiecie, która ma wszystko (i to nie tylko na święta!).

Święta 2023: co dać w prezencie kobiecie, która ma wszystko?

Święta 2023 już za chwilę. Tym razem macie już gotowe prawie wszystkie gwiazdkowe niespodzianki, ale trudność sprawia wam jedno: co dać w prezencie kobiecie, która ma wszystko? Kaszmirowy sweter, biżuteria z kamieniami szlachetnymi od niszowej polskiej marki, drogie perfumy, naturalne kosmetyki, książki czy płyta winylowa ukochanego zespołu mogą okazać się nietrafione. Najpewniej bliska nam osoba już je ma.

Obdarowywanie bardziej wymagających kobiet, które lubią same sprawiać sobie niespodzianki, nie należy do najłatwiejszych zadań. Nie znaczy to jednak, że wybranie upominku takiej przyjaciółce, partnerce, siostrze czy mamie jest niemożliwe. Wystarczy, że zasięgnięcie inspiracji co do bardziej niestandardowych form prezentów, w których na pierwszym miejscu będą stawiane przeżycia i doświadczenia.

Co to może być? Zebrałyśmy w jednym miejscu aż sześć propozycji świątecznych, które rozwiązują problem pod tytułem „co dać w prezencie kobiecie, która ma wszystko”. Oto one.

Co dać w prezencie kobiecie, która ma wszystko? Pomysły

Wybierając prezent dla wymagającej kobiety, starajcie się dopasować go do jej realnych potrzeb, zainteresowań i gustu. Niech ma ona poczucie, że naprawdę wybieraliście niespodziankę z myślą o niej. Poza tym wyjdźcie poza schemat i podejdźcie do tematu bardziej niestandardowo, żeby zaskoczyć obdarowywaną przez was osobę.

Warsztaty rozwojowe

Zaproszenie na warsztaty z mindfulness, nauka ceramiki albo ciekawy kurs, który pomoże jej kształcić się w wymarzonym kierunku? Sprezentowanie takiego zaproszenie, które wspiera rozwój bliskiej nam kobiety, będzie strzałem w dziesiątkę. Pamiętajmy tylko o tym, by były to zajęcia dopasowane do jej aktualnej drogi zawodowej, hobby albo życiowych potrzeb. Zaproszenie możemy podarować w formie vouchera lub gotowego zapisu na takie lekcje.

Zaproszenie na masaż

To był intensywny rok chyba dla każdego. Jesteśmy przekonane, że tym bardziej wasza partnerka, mama, przyjaciółka czy siostra zachwyci się prezentem, który da jej chwilę relaksu. Zamówcie jej relaksujący masaż, który pozwoli jej oderwać się na chwilę od codzienności. Dużą popularnością cieszy się ostatnio technika lomi lomi, która polega na masażu ciepłym olejem. Może warto ją rozważyć?

Zabiegi na twarz

A skoro jesteśmy już przy temacie relaksu i – poniekąd – pielęgnacji, dobrym pomysłem będzie również opcja skorzystania z profesjonalnej pielęgnacji twarzy w gabinecie. Peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja, mezoterapia, zabieg laserem frakcyjnym, a może działania dobrane pod konkretną osobę? Opcji jest naprawdę wiele i warto z nich skorzystać, gdy rozważamy odpowiedź na pytanie: „Co dać w prezencie kobiecie, która ma wszystko?”.

Możliwość stworzenia własnych perfum

Zapachowa estetka z pewnością doceni możliwość stworzenia własnych perfum na bazie ukochanych nut. Takie doświadczenie jest naprawdę niepowtarzalne, bo pozwala zgłębić tajniki perfumiarstwa podczas spotkania 1:1, a także samodzielnie nazwać opracowany przez siebie zapach.

Karnet na sportowe zajęcia

Body Ballet, joga w powietrzu (czyli Aerial Yoga), kickboxing, a może pilates na maszynach? Ciekawe dyscypliny sportowe zachęcają do regularnej aktywności fizycznej, więc jeżeli takie właśnie było postanowienie noworoczne waszej bliskiej osoby – warto podsunąć jej taki właśnie podarunek.

Bilety lotnicze (i zaplanowany wyjazd)

To mogą być zarówno umiejętnie zaplanowane wakacje pod koniec roku, jak i krótki city break w jednym z najpiękniejszych europejskich miast, na przykład w Lizbonie. Bilety lotnicze i pomysł na wyjazd wraz z zaplanowanymi atrakcjami to bardzo uniwersalny prezent świąteczny, który sprawdzi się w przypadku praktycznie każdej osoby, bez względu na wiek czy miejsce zamieszkania.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze