Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

14 lipca 2016 in zwierciadło by Agnieszka Burton

Reportaż. Żona dla Australijczyka

Wykształcone, zdolne Polki podążają na koniec świata za swoimi australijskimi partnerami. Z miesiąca na miesiąc jest ich coraz więcej. Wszystkie znają angielski, identyfikują się jako Europejki. To nie „żony dla Australijczyków”, lecz nowa, przebojowa fala.
fot. Anna Wilson

fot. Anna Wilson

Poznają się za pomocą Facebooka. Organizują cotygodniowe spotkania, święta, urodziny, grille w parkach, wyjścia z dziećmi na place zabaw. W Melbourne utworzyły dodatkowo grupę sportową i polską bibliotekę dla dzieci, w Brisbane chodzą razem biegać, zbierając fundusze na walkę z rakiem piersi, a na Słonecznym Wybrzeżu uczą się surfować. Ale czy odkryły oczekiwany raj? A jeśli nawet tak, to jaką cenę zapłaciły za taką przeprowadzkę? No i co jest w tych Australijczykach, że nasze dziewczyny jadą za nimi na antypody?

Więcej w Zwierciadle 08/2016. Kup teraz!

Zwierciadło także w wersji elektronicznej


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI