Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Aleksandra Maślanka
Aleksandra Maślanka
24 września 2010 in Moda i uroda by Aleksandra Maślanka

Biurowa elegancja

Wśród remontów, kurzu, piachu i półnagich robotników, w Alei Jana Pawła II wyłoniła się postać o zgoła odmiennej prezencji. Wzór biurowej elegancji. Chociaż sama stwierdza, że to nie jest elegancja, lecz niemal pedantyczne ubieranie się z nastawieniem – „nic z przypadku, wszystko musi do siebie pasować”.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Tą zasadą zdaje się kierować Grażyna także podczas zakupów, gdyż jak mi zdradziła, żakiet, który ma na sobie na zdjęciu, został „dokupiony” do beretu – mają identyczne kolory i aplikację. Grażyna jest menadżerem, więc z jednej strony musi, z drugiej sama chce czuć się szykownie.

Co innego w weekend. Grażyna jeździ na rowerze szosowym, więc cykle chic  (przeświadczenie, że na rowerze miejskim można jeździć niemal we wszystkim, od szpilek po długie spódnice – więcej na temat tu www.copenhagencyclechic.com ) nie wchodzi w rachubę. Styl musi być sportowy.

Wolne dni dla Grażyny to też okazja do odejścia od „zapięcia na ostatni guzik” i od nudnej i przewidywalnej elegancji w stronę ekstrawagancji.

Od poniedziałku do piątku wytworna pani menadżer. W weekend fanka ekstremalnej jazdy. To się chyba nazywa dualizm! Grażyna nazywa to po prostu balansowaniem przeciwnościami albo potrzebą przełamania. Wydaje mi się, że dzięki takim umiejętnościom, Grażyna dla swoich bliskich nigdy nie będzie nudną i przewidywalną osobą.

I tak trzymać!


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI