Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Brylove-topowe okulary na lato

redakcja
brylove
16 maja 2013 in Moda i uroda by redakcja
Brylove to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy lubią bawić się modą. Ten polski brand zachwyci także tych, którzy bez ciemnych okularów nie ruszają się z domu.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Brylove to wrocławska marka, która powstała z miłości do okularów oraz mody.  W portfolio marki znajdziemy zarówno okulary przeciwsłoneczne, jak również zerówki. Wszystkie supermodne, zgodne z obowiązującymi trendami oraz szalone.

Ostatnia kolekcja marki nawiązuje do zwariowanych dla okularników lat 90. Mamy więc pełną gamę futurystycznych lenonek, okularów w pełni okrągłych lub dla odmiany kwadratowych, nawiązujących estetyką do masek ochronnych spawaczy. Szczególnie ciekawe są ultrakolorowe oprawki oraz czarne okulary z kolorowymi szkłami.

To co istotne, to Brylove są nie tylko modne i oryginalne, lecz także bezpieczne dla oczu, gdyż posiadają wszystkie niezbędne atesty i filtry!

www.brylove.pl


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI