Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Civic Duty, materiały prasowe
Civic Duty, materiały prasowe
20 kwietnia 2012 in Moda i uroda by Dominika Zasłona

Buty z papieru

Są już ubrania z papieru, czas na buty. I choć brzmi to kuriozalnie, jest prawdą.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Marka Civic Duty też powstała „z niczego”. Koncept narodził się w 2009 roku w USA, kiedy pomysłodawca i założyciel marki- Steven Weinreb stracił pracę na skutek kryzysu gospodarczego. I wtedy właśnie wymyślił nowy biznes.

Powstały buty przyjazne środowisku. Są wykonane z materiałów nadających się do recyklingu. Także kleje i barwniki użyte podczas ich produkcji oraz opakowania są przyjazne dla środowiska. Przy produkcji użyto tylko naturalnych barwników.

Wszystkie modele są wykonane z papieru (Tyvek®), który jest używany do wytwarzania popularnych kopert FedEx. O dziwo ten materiał jest wodoodporny, wygodny, oddychający a także wytrzymalszy od naturalnej skóry.

Civic Duty, materiały prasowe

Wyglądają na lekko znoszone, bo taki jest ich zamysł. Mają mieć charakter vintage od razu po wyjęciu z pudełka. W tym celu materiał na butach jest celowo pozginany, pognieciony. Wszystkie modele wyposażone są w gumkę, więc nawet te sznurowane mogą być noszone bez wiązania. Ich pięta jest miękka, można ja „zagnieść”, tak by nosić wsuwane.

Co ważne wszystkie są  poza tym, że są eko, są bardzo ładne. Mają słodkie, pastelowe kolory. Modne i wygodne.

Cena: 249zł


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI