Cahlo – Kolekcja Wiosna/Lato 2016

Wiosna i lato w mieście są melanżowe. Brąz ma kolor kawy frappe, a intensywne owoce lata, przywiezione spoza miasta zmieniają się pastelowe koktajle.


Letnia kolekcja Cahlo w naturalnych zgaszonych kolorach inspirowana jest smakami miejskiego lata. Znajdziemy w niej melanżowe sukienki, miękkie oversize’owe tuniki, które chronią przed słońcem i dzianinowe bluzy na chłodniejsze dni. Wśród materiałów dominują wiskoza i bawełniane dzianiny. Pudrowe ciepłe róże i zimne błękity to kolory 2016. Wprowadzają poszukiwaną w zmiennych czasach chwilę relaksu i oderwania się od rzeczywistości.

Cahlo to manifest wolności i niezależności. Ubrania zapewniające swobodę ruchów i dające przyjemność przebywania we własnej skórze. Styl Cahlo jest inspirowany codziennymi aktywnościami, rytmem miasta i chwilą oddechu po sporcie. Marka powstała w 2006 roku jako efekt współpracy Ani, Oli i Ewy. Radość płynącą z życia poza korporacją i wiarę w kobiecą kooperatywę przekuły w siłę Cahlo. Wartości marki znajdują odzwierciedlenie w produkcji w Polsce i respektowaniu praw pracowniczych.