Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Fashionphilosophy przed nami!

Fashionphilosophy  - materiały prasowe
Fashionphilosophy - materiały prasowe
23 marca 2012 in Moda i uroda by redakcja
Już po raz szósty w Łodzi odbędzie się FashionPhilosophy Fashion Week Poland. W kwietniowej edycji zostaną pokazane trendy na sezon jesień-zima 2012/2013.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Najważniejszymi elementami FashionPhilosophy Fashion Week Poland są pokazy mody
w ramach projektów DESIGNER AVENUE oraz OFF OUT OF SCHEDULE, a także prezentacje kolekcji w strefie SHOWROOM i CONCEPT STORE przeznaczonych dla firm i marek odzieżowych.

W tej edycji Rada Programowa DESIGNER AVENUE wytypowała kolekcje takich projektantów jak: Agata Wojtkiewicz, Berenika Czarnota, Grome Design, Łucja Wojtala, Michał Szulc, MMC STUDIO, Monika Ptaszek, Natalia Jaroszewska, Nenukko, Piotr Drzał, Pitchouguina, Viola Śpiechowicz  i Wiola Wołczyńska.

Po raz pierwszy w pokazach DESIGNER AVENUE zobaczymy takich projektantów jak: Bizuu, Ewelina Klimczak, Jarosław Juźwin, Monika Błażusiak, TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak.

W strefie OFF zobaczymy premierowe kolekcje Jarosława Ewerta, Maldorora, Pauliny Plizgi oraz projekty debiutujących w tej edycji Ani Dudzińskiej, Alexis and Pony, Gregora Gonsior, Ima Mad, Jakuba Pieczarkowskiego, Joanny Startek, mart.adamiec, Moniki Gromadzińskiej, UDA-a, Oli Bajer.

Jak zawsze pojawią się goście specjalni zapraszani w ramach współpracy FashionPhilosophy
z międzynarodowymi projektami takimi jak: Moda Lisboa i Targami IGEDO z Dusseldorfu. Wśród gwiazd zobaczymy m.in. Nuno Gama z Portugalii.

W program wydarzenia na stałe wpisały się już: wystawa fotografii eksperymentalnej YOUNG FASHION PHOTOGRAPHERS NOW, przegląd filmów FASHION FILM FESTIVAL i szkolenia LET THEM KNOW kształtujące świadomość branży mody w zakresie biznesu i PR.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI