Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

J. Maciej Goliszewski / EPOKA
J. Maciej Goliszewski / EPOKA
11 stycznia 2012 in Moda i uroda by redakcja

Miss Kosmetyczek 2011 wybrana!

W niedzielę, 8. stycznia podczas uroczystej gali w hotelu Sheraton w Warszawie wyłoniono zwyciężczynię konkursu Miss Kosmetyczek 2012. Została nią 23-letnia Angelika Plank z miejscowości Zawadzkie w województwie opolskim.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

W trzeciej edycji konkursu Miss Kosmetyczek, jury w skład którego weszli m.in. Katarzyna Cichopek, Monika Richardson, Jerzy Gruza, Ewa Kuklińska, Robert Korzeniowski, Marek Włodarczyk czy Miss Polonia Marcelina Zawadzka wybrało najpiękniejszą kosmetyczkę w Polsce. Została nią Angelika Plank z miejscowości Zawadzkie. Tytuł I Vice Miss przyznano Agnieszce Fenning z Wrocławia, natomiast II Vice Miss została Anna Matuk ze Szczecina. Dodatkowo pierwszy raz w historii konkursu Internauci wybrali swoją Miss. Większość głosów w plebiscycie portalu naszemiasto.pl, a tym samym tytuł Miss Internetu otrzymała Kalina Skwarcz z Opalenicy. Na wszystkie kandydatki internauci oddali rekordową liczbę ponad 15 tysięcy głosów! Zwyciężczynie nie kryły swojego podekscytowania i wzruszenia.

– Wygrana jest dla mnie sporym zaskoczeniem, bo poziom był bardzo wysoki – mówi Angelika, Miss Kosmetyczek 2012. – Bardzo się cieszę i postaram się wykorzystać możliwości, jakie daje tytuł najlepiej jak potrafię – dodaje nowo wybrana Miss.

Świeżo koronowana Miss Kosmetyczek to studentka biotechnologii kosmetologicznej na Uniwersytecie Opolskim. Jej konik to stylizacja paznokci i mikropigmentacja. Wielką pasją Angeliki jest taniec i śpiew. Nowo wybrana Miss śpiewa w zespole Eremos oraz gra na pianinie. Dodatkowo uczy się tańca towarzyskiego, co udowodniła na niedzielnym finale, prezentując przed jury kroki samby.

Tegoroczna gala wręczenia tytułu Miss Kosmetyczek odbyła się z wielką pompą. Podczas finału uczestniczki zaprezentowały się w kilku odsłonach. W pierwszym występie publiczność mogła podziwiać je w fartuszkach kosmetycznych, w których pracują na co dzień. Emocje na widowni wzrosły, gdy finalistki zaprezentowały się w przepięknych sukienkach koktajlowych i kreacjach wieczorowych projektu Agnieszki Światły. Burzę oklasków wywołały taneczne występy finalistek, do których przygotowywały się intensywnie podczas zgrupowania we Wrocławiu. Wydarzenie uświetnił koncert wschodzącej gwiazdy muzyki retro pop – młodziutkiej i pięknej Marceliny Stoszek.

Na wydarzeniu hołdującym pięknu nie zabrakło także tych, dla których perfekcyjny wygląd odgrywa bardzo ważną rolę. Dlatego na wydarzeniu można było zobaczyć m.in.  Angelikę Piechowiak, Katarzynę Bujakiewicz, Magdę Górską, Aleksandrę Kisio, Stefano Terrazzino czy Karola Strasburgera. Imprezę poprowadził perfekcyjny jak zawsze Krzysztof Ibisz.

Podczas gali odbył się także finał konkursu Top Beauty Salon, w którym wyłoniono najlepsze  gabinety kosmetyczne w Polsce. Nagrody, o łącznej wartości ponad 15 tysięcy złotych, przyznano w czterech kategoriach, doceniając zarówno jakość usług pielęgnacji twarzy i ciała, jak i komfort gabinetu, czy profesjonalizm obsługi.

Udział w konkursie z pewnością zmieni życie laureatek. Jak pokazały poprzednie edycje konkursu, gabinety Miss ukazują się na łamach znanych czasopism branżowych, a liczba klientów zwiększa się kilkukrotnie. Uczestniczki, poza prestiżem i rozgłosem, jaki daje tytuł Miss Kosmetyczek, walczyły o bardzo cenne nagrody, jak choćby prestiżowy aparat Rubica, kurs mikropigmentacji, masażu czy zestawy produktów Clarena.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI