Modne miejsce: Goooday na Mysiej 3

O Mysiej 3 piszę chętnie i często za sprawą ciekawych brandów oraz niezwykłych wydarzeń, z którymi to miejsce lubi się identyfikować. Tym razem mowa o kolejnym butiku z modą od projektantów w bardzo dobrych cenach. Mowa o Goooday!
W sklepie GOOODAY mieszczącym się w Domu Handlowym MYSIA 3 znajdziemy masę produktów od naszych rodzimych projektantów. Masa z was zapewne stwierdzi, że to nie miejsce dla przeciętnego wielbiciela mody. Ja jednak uważam inaczej. Ceny w Goooday nie powalają na łopatki. Nie są to ubrania tanie, ale poszczególne elementy dostępne w concepstorze na Mysiej 3 nie przekraczają cen tego samego rodzaju produktów z sieciówek. Dla tych, co lubią się wyróżniać, ów fakt będzie mieć kluczowe znaczenie, gdyż siecówka nie gwarantuje nam niepowtarzalności, którą otrzymamy od projektantów!

reklama

W Goooday znajdziemy między innymi, ubrania i akcesoria polskiej marki Nenukko. Dostępna jest kolekcja Canada – dzianinowe bluzki i sweterki, które są niezastąpione na chłodniejsze letnie wieczory. Akcesoria to przede wszystkim bawełniane torby od Nenukko, a także MANU – pojemne torby wykonane z wysokiej jakości naturalnej skóry.

Za oryginalną kurtko – marynarkę przyjdzie nam zapłacić ok. 350 zł, za wełniany sweter około 250 zł a za bawełnianą torbę – 99 zł. Za torebkę Manu zapłacimy 290 zł, czyli mniej niż za podobne cudo w Zarze czy Mango. Co zyskujemy: jakość (koszulki Nennuko są nie do sprania- przetestowane w własnej pralce) oraz niepowtarzalny, ponadczasowy look z lekką nutką dekadencji.

Jeżeli kogoś zainteresowałam, to przypominam:

Goooday Concept Store,
Mysia 3 Warszawa
pn-sob : 10.00-20.00 nd: 12.00-18.00