Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Wyjątkowy Digital od Mariusza Przybylskiego

Digital, Mariusz Przybylski - jesień / zima 2013
Digital, Mariusz Przybylski - jesień / zima 2013
22 czerwca 2012 in Moda i uroda by Aleksandra Mijakoska
Mariusz Przybylski to jeden z najważniejszych polskich projektantów mody. Jego kolekcja Digital na jesień - zimę 2013 jest kolejnym, niezaprzeczalnym dowodem na niezwykły talent i wizjonerstwo projektanta.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Digital to kolekcja niezwykle prosta, minimalistyczna i zmysłowa. Po raz kolejny w projektach Przybylskiego dominuje czysta forma, klasyczna linia oraz perfekcyjne krawiectwo. Oprócz klasycznej, ponadczasowej czerni i szarości,  w kolekcji znajdują się projekty w odcieniach głębokiego granatu, który króluje w kolekcjach jesień – zima 2013.

Moją uwagę zwróciły przede wszystkim bardzo oryginalne aplikacje z koralików i cekinów, naszywane na garniturach, spódnicach czy koszulek, które sprawiają, ze prosta forma zyskuje charakter glamour.

I to co najważniejsze! Do końca lipca można kupić stroje z kolekcji Digital na wyjątkowej aukcji, z której dochód zostanie przeznaczony na rzecz walki z rakiem.

Sprawdź na wielkakampaniazycia.pl
www.mariuszprzybylski.com/

 


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI