Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

25 maja 2016 in Parenting by redakcja

Kino w Trampkach: zniżki na bilety z numerami Zwierciadła i Sensu

Już 1 czerwca rozpoczyna się 4. Festiwal Filmowy dla Dzieci i Młodzieży Kino w Trampkach, nad którym patronat ma miesięcznik Zwierciadło.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Z aktualnymi numerami SENS i Zwierciadło zniżka na bilety 50 %!

Kino w TrampkachKina festiwalowe: Multikino Ursynów (stacja Imielin),  Kino Luna (stacja Politechnika), Kino Wisła stacja (Plac Wilsona).

8 sekcji filmowych, w tym 4 konkursowe.

Otwarcie Festiwalu, 1 czerwca, uświetni obecność reżysera „Łapy” – Roberta-Adriana Pejo, natomiast w trakcie otwarcia Młodzieżowej Sekcji Kina w Trampkach, 3 czerwca,  będziemy gościć reżysera filmu „Chyba śnisz” Petra Oukropeca.

Pokazom filmowym będą towarzyszyć różne wydarzenia, bezpłatne. Między innymi pokaz specjalny: premiera kinowa dokumentu „To ja, Malala” o Malali Yousafzai, nastoletniej laureatce Pokojowej Nagrody Nobla. Po seansie dyskusja z młodzieżą.

W programie warsztaty filmowe dla dzieci i młodzieży oraz warsztaty rodzinne. Dla filmowców i studentów kierunków filmowych  cykl warsztatów Dzieci i film. Niemiecka perspektywa.

Już 10 czerwca okazja do rozmowy z Eliną Vaską, młodą, bardzo utalentowaną łotewską aktorką, która zaprezentuje polskiej publiczności swój filmowy debiut „Marzenia” (nagrodzony Kryształowym Niedźwiedziem podczas Berlinale).

Więcej informacji www.kinowtrampkach.pl


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI