Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój

25 maja 2016 in Parenting by redakcja

Kino w Trampkach: zniżki na bilety z numerami Zwierciadła i Sensu

Już 1 czerwca rozpoczyna się 4. Festiwal Filmowy dla Dzieci i Młodzieży Kino w Trampkach, nad którym patronat ma miesięcznik Zwierciadło.

Z aktualnymi numerami SENS i Zwierciadło zniżka na bilety 50 %!

Kino w TrampkachKina festiwalowe: Multikino Ursynów (stacja Imielin),  Kino Luna (stacja Politechnika), Kino Wisła stacja (Plac Wilsona).

8 sekcji filmowych, w tym 4 konkursowe.

Otwarcie Festiwalu, 1 czerwca, uświetni obecność reżysera „Łapy” – Roberta-Adriana Pejo, natomiast w trakcie otwarcia Młodzieżowej Sekcji Kina w Trampkach, 3 czerwca,  będziemy gościć reżysera filmu „Chyba śnisz” Petra Oukropeca.

Pokazom filmowym będą towarzyszyć różne wydarzenia, bezpłatne. Między innymi pokaz specjalny: premiera kinowa dokumentu „To ja, Malala” o Malali Yousafzai, nastoletniej laureatce Pokojowej Nagrody Nobla. Po seansie dyskusja z młodzieżą.

W programie warsztaty filmowe dla dzieci i młodzieży oraz warsztaty rodzinne. Dla filmowców i studentów kierunków filmowych  cykl warsztatów Dzieci i film. Niemiecka perspektywa.

Już 10 czerwca okazja do rozmowy z Eliną Vaską, młodą, bardzo utalentowaną łotewską aktorką, która zaprezentuje polskiej publiczności swój filmowy debiut „Marzenia” (nagrodzony Kryształowym Niedźwiedziem podczas Berlinale).

Więcej informacji www.kinowtrampkach.pl


Warsztaty Wojciecha Eichelbergera w wersji online

Nie wstydź się wizyty u urologa! Działaj!

Patrząc na wydłużające się kolejki do lekarzy – szczególnie specjalistów – oraz czytając raporty o wydatkach ponoszonych na leki, można dojść do wniosku, że Polacy ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI