Bułgarski fusion w Krakowie!

Już we czwartek w Krakowie ekipa „Kawałek po kawałku” przygotowuje bałkańską ucztę!|Już we czwartek w Krakowie ekipa „Kawałek po kawałku” przygotowuje bałkańską ucztę!|Już we czwartek w Krakowie ekipa „Kawałek po kawałku” przygotowuje bałkańską ucztę!
Organizatorzy zapraszają na na kameralny event kulinarny z Bałkanami w tle. Piszą: „Kameralnie będzie na pewno ze względu na kubaturę lokalu. Ma to swoje dobre strony – można np. poznać interesujących Bałkanofilów, sybarytów, czy miłośników podróży nietypowych.

Towarzyszy nam w tym przedsięwzięciu niezłomna ekipa Balkan 4×4, która zapewnia atrakcje wizualne w postaci pokazu slajdów z m.in. ostatniej (tegorocznej) wyprawy oraz degustację jedynego w swoim rodzaju bułgarskiego wina. My zajmujemy się kulinarną stroną wydarzenia. Będzie bałkański szwedzki stół na słono, na słodko, z mięsem lub bez – a na pewno z czubrycą. Poniżej garść istotnych informacji: * info dla punktualnych inaczej: zaczynamy o 20, znaczy, że można przyjść ok.15 minut wcześniej * ilość miejsc z oczywistych powodów ograniczona jest do 17-20 osób (tyle miejsc siedzących oraz porcji bałkańskich specjałów możemy zagwarantować. Jeśli ktoś chce zaryzykować, bo przecież zdarza się, że ktoś się nie pojawi – zapraszamy, ale niczego nie możemy obiecać) * obowiązuje zatem kolejność zgłoszeń via FB i pierwsze 20 osób, które zgłoszą się jako biorące udział w wydarzeniu, ma gwarantowane miejsce. Kto pierwszy… Prosimy o rozważne „klikanie”. * obowiązuje wykupienie „talonu na posiłek” za symboliczne 5 PLN’ów w celu pokrycia kosztów produktów. Należy uiścić przy wejściu.” Więcej na Facebooku wydarzenia Kawałek po kawałku, Kraszewskiego 16, Kraków

reklama