Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

5 stycznia 2016 in Psychologia by redakcja

Kurs MBSR prowadzony przez Zuzę Ziomecką

Zuza Ziomecka i Polski Instytut Mindfulness zapraszają na kurs Mindfulness Based Stress Reduction.

zuza z planu demakijarzŻyjemy w wyjątkowych czasach. Fascynujących w bogactwie możliwości ale również niebezpiecznych. Strasznie łatwo się zagapić – przeoczyć ważne zakręty, zgubić sens, stracić kontakt z bliskimi i ze sobą. Złapać się nagle na przebieraniu nogami w miejscu, do którego się nigdy nie zamierzaliśmy dotrzeć. Choć czujemy, że chcemy się zatrzymać i słyszymy powszechne zalecenie by żyć tu nie teraz, często nie mamy pojęcia jak to zrobić. Od czego zacząć? Co to w ogóle znaczy? Tego właśnie uczę podczas kursu MBSR. Przez 8 tygodni poznasz techniki zatrzymania, kierowania uwagi na bieżącą chwile, i przyglądania się sobie ze zrozumieniem. To istota praktyki uważności, prowadzącej do klarownego widzenia siebie i otoczenia, obniżonej reaktywności na stres i rozwoju poczucia sprawczości we własnym życiu.

Wszystkich zainteresowanych kursem lub ciekawych uważności zapraszam na spotkanie otwarte. Opowiem na nim co to jest uważności, skąd wziął się program MBSR i na czym polega oraz, poprowadzę przykładową praktykę mindfulness. 19 stycznia, godz 19:00 -20:30, w DZiKu – ul. Belwederska 44 A, Warszawa. Udział jest bezpłatny.

https://www.facebook.com/events/220953984904394/


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI