Jak imprezują single?

123rf.com

W związku ze zbliżającym się karnawałem postanowiliśmy przeanalizować typy imprezowych singli. Dowiedz się, jakich typów unikać, a z którymi warto zawrzeć bliższą znajomość i pójść na wspólną imprezę.

Przyjrzeliśmy się też rodzajom imprez. Sprawdź, którą z nich sam mógłbyś zorganizować oraz jak to zrobić!

Jak z podstawówki

Ten styl imprezowania jest zarezerwowany dla nieśmiałych. Całą imprezę sączy jednego drinka, stojąc pod ścianą i czekając, aż ktoś go zauważy. Podąża wzrokiem za obiektem swoich westchnień i liczy na to, że obiekt podejdzie i porwie go do tańca. Niestety, takie scenariusze rozgrywają się tylko w amerykańskich filmach.

Królowa danceflooru

Pewna siebie tańczy na samym środku parkietu. Wyróżnia się wśród innych kobiet i każdy chciałby się do niej przyłączyć. Nie daj się zwieść jej pewności siebie, ona też przyszła tu sama i chciałaby trochę poszaleć, a z imprezy wyjść z kimś, kto pomoże jej zmienić status z single na double.

Podbijam do wszystkich, na pewno coś się znajdzie

Każda z pań na pewno spotkała kiedyś ten typ imprezowicza i próbowała uwolnić się od natrętnego adoratora. Najpierw stoi i bacznie obserwuje, potem – zamiast się bawić – podchodzi do każdej dziewczyny i próbuje ją zagadać. Efekty jego działań są raczej marne. Ostatecznie z imprezy wychodzi sam albo całkiem pijany.

Kwoka i stado kurek

Przez facetów oceniana jako najgorszy typ imprezowiczki. To dziewczyna, która na imprezę przychodzi z grupą przyjaciółek, a te oczywiście nie odstępują jej na krok. Stoją razem przy barze, lustrują wszystkich facetów wydając na przemian dźwięki zachwytu i pełen politowania chichot. Nawet w drodze do toalety nie można do niej zagadać, bo tam też idzie z koleżankami. Do tego podejmując jakiekolwiek działanie, ryzykujesz, że zostaniesz wyśmiany.

Na spokojnie

Na każdej imprezie znajdzie się ktoś, kto nie do końca odnajduje się w atmosferze szalonej zabawy. Taka osoba zazwyczaj siedzi gdzieś z boku z drinkiem i przygląda się, jak bawią się inni. Lubi towarzystwo, ale woli raczej prowadzić ożywione dyskusje, w akompaniamencie kilku shotów przy barze, niż skakać po parkiecie. Jeśli to mężczyzna bardzo prawdopodobne, że po prostu nie umie tańczyć.

Domówkowicze

Najlepiej bawią się w swoim towarzystwie. Jeśli nie jesteś fanem klubów i lubisz się bawić w bardziej kameralnym gronie, to należysz do tego typu imprezowego singla. Impreza w domu pozwala na bliskie poznanie wielu osób. Poza tym nigdy nie wiadomo, jak się rozwinie i co się będzie działo. Tu możesz poznać idealnego partnera, grając w piw-ponga, tańcząc lub prowadząc karaoke.

Party hard

Na hasło impreza mają iskierki w oczach. Dobrze bawią się zawsze i wszędzie, bez względu na czas i miejsce. Roztańczone dusze towarzystwa, sypią żartami jak z rękawa. Piją, tańczą i poznają mnóstwo nowych ludzi na każdej imprezie. Bawią się do białego rana, a najszczęśliwsi są wtedy, gdy na swojej drodze spotkają drugiego równie szalonego imprezowicza.

Twoja własna impreza

Pozostając przy temacie domowych imprez, chcielibyśmy podpowiedzieć ci, jak zorganizować idealną zabawę w twoim domu. Przede wszystkim powinieneś zadbać o muzykę. Dobrze dobrane utwory rozkręcą nawet największych nudziarzy. Możesz po prostu włączyć twoją ulubioną stację radiową lub udostępnić gościom komputer i pozwolić im samodzielnie decydować, czego będziecie słuchać. W rozluźnianiu atmosfery zawsze przydatny jest alkohol. Ilość alko-gier jest nieograniczona. Możesz jednak, zamiast jednej z nich, zorganizować konkurs na najlepiej przyrządzonego drinka. Impreza zawsze kończy się w kuchni – prawda stara jak świat, dlatego nie zamawiaj oklepanej pizzy. Pozwól swoim znajomym wejść do kuchni i przygotować coś pysznego!

Tak prezentuje się nasz imprezowy przegląd. Możesz teraz zadecydować, jaki rodzaj imprezy wybierasz lub zorganizować własną. Sylwester tuż, tuż, a niedługo po nim karnawał, dlatego nie zastanawiaj się i sprawdź sam, jaki rodzaj imprezowicza pasuje do ciebie!

Autor: Natasza Czarnecka
sympatia_logo

document.write('Advertisement'); document.write('Advertisement');