Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com
28 grudnia 2015 in Seks by Sympatia.pl

Jak imprezują single?

W związku ze zbliżającym się karnawałem postanowiliśmy przeanalizować typy imprezowych singli. Dowiedz się, jakich typów unikać, a z którymi warto zawrzeć bliższą znajomość i pójść na wspólną imprezę.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Przyjrzeliśmy się też rodzajom imprez. Sprawdź, którą z nich sam mógłbyś zorganizować oraz jak to zrobić!

Jak z podstawówki

Ten styl imprezowania jest zarezerwowany dla nieśmiałych. Całą imprezę sączy jednego drinka, stojąc pod ścianą i czekając, aż ktoś go zauważy. Podąża wzrokiem za obiektem swoich westchnień i liczy na to, że obiekt podejdzie i porwie go do tańca. Niestety, takie scenariusze rozgrywają się tylko w amerykańskich filmach.

Królowa danceflooru

Pewna siebie tańczy na samym środku parkietu. Wyróżnia się wśród innych kobiet i każdy chciałby się do niej przyłączyć. Nie daj się zwieść jej pewności siebie, ona też przyszła tu sama i chciałaby trochę poszaleć, a z imprezy wyjść z kimś, kto pomoże jej zmienić status z single na double.

Podbijam do wszystkich, na pewno coś się znajdzie

Każda z pań na pewno spotkała kiedyś ten typ imprezowicza i próbowała uwolnić się od natrętnego adoratora. Najpierw stoi i bacznie obserwuje, potem – zamiast się bawić – podchodzi do każdej dziewczyny i próbuje ją zagadać. Efekty jego działań są raczej marne. Ostatecznie z imprezy wychodzi sam albo całkiem pijany.

Kwoka i stado kurek

Przez facetów oceniana jako najgorszy typ imprezowiczki. To dziewczyna, która na imprezę przychodzi z grupą przyjaciółek, a te oczywiście nie odstępują jej na krok. Stoją razem przy barze, lustrują wszystkich facetów wydając na przemian dźwięki zachwytu i pełen politowania chichot. Nawet w drodze do toalety nie można do niej zagadać, bo tam też idzie z koleżankami. Do tego podejmując jakiekolwiek działanie, ryzykujesz, że zostaniesz wyśmiany.

Na spokojnie

Na każdej imprezie znajdzie się ktoś, kto nie do końca odnajduje się w atmosferze szalonej zabawy. Taka osoba zazwyczaj siedzi gdzieś z boku z drinkiem i przygląda się, jak bawią się inni. Lubi towarzystwo, ale woli raczej prowadzić ożywione dyskusje, w akompaniamencie kilku shotów przy barze, niż skakać po parkiecie. Jeśli to mężczyzna bardzo prawdopodobne, że po prostu nie umie tańczyć.

Domówkowicze

Najlepiej bawią się w swoim towarzystwie. Jeśli nie jesteś fanem klubów i lubisz się bawić w bardziej kameralnym gronie, to należysz do tego typu imprezowego singla. Impreza w domu pozwala na bliskie poznanie wielu osób. Poza tym nigdy nie wiadomo, jak się rozwinie i co się będzie działo. Tu możesz poznać idealnego partnera, grając w piw-ponga, tańcząc lub prowadząc karaoke.

Party hard

Na hasło impreza mają iskierki w oczach. Dobrze bawią się zawsze i wszędzie, bez względu na czas i miejsce. Roztańczone dusze towarzystwa, sypią żartami jak z rękawa. Piją, tańczą i poznają mnóstwo nowych ludzi na każdej imprezie. Bawią się do białego rana, a najszczęśliwsi są wtedy, gdy na swojej drodze spotkają drugiego równie szalonego imprezowicza.

Twoja własna impreza

Pozostając przy temacie domowych imprez, chcielibyśmy podpowiedzieć ci, jak zorganizować idealną zabawę w twoim domu. Przede wszystkim powinieneś zadbać o muzykę. Dobrze dobrane utwory rozkręcą nawet największych nudziarzy. Możesz po prostu włączyć twoją ulubioną stację radiową lub udostępnić gościom komputer i pozwolić im samodzielnie decydować, czego będziecie słuchać. W rozluźnianiu atmosfery zawsze przydatny jest alkohol. Ilość alko-gier jest nieograniczona. Możesz jednak, zamiast jednej z nich, zorganizować konkurs na najlepiej przyrządzonego drinka. Impreza zawsze kończy się w kuchni – prawda stara jak świat, dlatego nie zamawiaj oklepanej pizzy. Pozwól swoim znajomym wejść do kuchni i przygotować coś pysznego!

Tak prezentuje się nasz imprezowy przegląd. Możesz teraz zadecydować, jaki rodzaj imprezy wybierasz lub zorganizować własną. Sylwester tuż, tuż, a niedługo po nim karnawał, dlatego nie zastanawiaj się i sprawdź sam, jaki rodzaj imprezowicza pasuje do ciebie!

Autor: Natasza Czarnecka
sympatia_logo


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI