Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com
31 grudnia 2014 in Seks by Sympatia.pl

Masz dość bycia singlem? Zobacz, co musi zniknąć z twojej sypialni!

Od czasów twojego beztroskiego dzieciństwa minęło już ładnych kilkanaście albo nawet kilkadziesiąt lat, a z półek w twojej sypialni wciąż uśmiechają się pluszowe misie i inne zwierzątka? Eksperci od feng shui ostrzegają! Jeśli nie chcesz spędzić reszty życia w samotności, lepiej jak najszybciej się ich pozbądź.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Pluszowe zabawki najczęściej kojarzą nam się z czymś przyjemnym. W końcu… kto z nas nie dostał od ukochanej osoby na walentynki, urodziny czy jeszcze inną okazję wielkiego serca, uśmiechniętego misia lub innego pluszaka, który przez resztę życia miał nam przypominać o tym, jak bardzo jesteśmy kochani. Czy zdajecie sobie jednak sprawę z tego, jak bardzo negatywny wpływ na wasze życie uczuciowe ma obecność takich futrzanych przyjaciół w waszej sypialni?

Przede wszystkim pluszowe zabawki, ale… nie tylko!

Według Henza Cua – eksperta feng shui – wypchane zabawki powinny zostać jak najszybciej usunięte z sypialni osoby, która chce przyciągnąć do siebie miłość w kolejnym roku. Według niego zabawki mogą się znaleźć tylko w dziecięcych pokojach, a nie u osób dorosłych szukających związku. Na tym jednak nie koniec…

Hanz Cua ostrzega singli przed dekorowaniem swoich sypialni grafikami lub zdjęciami, na których znajdują się samotne osoby. Pod żadnym pozorem nie powinni oni także gromadzić w tym miejscu metalowych dzwonków oraz różnego rodzaju przedmiotów służących do przenoszenia wody.

Nie rozstajesz się ani na krok ze swoim telefonem komórkowym? Jeśli chcesz zmienić status związku z wolnego na zajęty, pamiętaj, od dzisiaj telefon nie ma prawa wstępu do twojej sypialni.

Chcesz przyciągnąć miłość? Musisz to mieć!

Obok przedmiotów utrudniających nam miłosne łowy, ekspert feng shui wymienia także wzmacniacze, dzięki którym każdy singiel wreszcie przyciągnie do siebie miłość. Co do nich należy? Przede wszystkim jasne światło, kryształ kwarcu różowego, para romantycznych bezzapachowych świec, a także obraz przedstawiający dwa kwiaty piwonii, które w chińskiej tradycji są symbolem miłości.

Warto pamiętać również o tym, że za wzmacniacze są uznawane wszystkie przedmioty w kolorze różowym, czerwonym lub brązowym. Aby osiągnąć sukces należy zamieścić je w północno-zachodniej części domu, która w 2015 roku została nazwana „sektorem romansu”.

Przedmioty gwarantujące szczęśliwe małżeństwo

Ekspert feng shui ma również kilka cennych wskazówek dla małżeństw. Przede wszystkim osoby będące ze sobą w związku małżeńskim powinny szczególnie uważać na północno-zachodnią część swojego domu, zwaną także „sektorem ojca”. Strefa ta może przynieść szczególne zagrożenie dla małżeństw, dlatego każda z pań powinna się upewnić, czy jej mąż nie przebywa w tym miejscu zbyt często.

Pary, które chcą natomiast wzmocnić lub poprawić swoje relacje, powinny umieścić specyficzne kryształy lub kamienie na nocnych stolikach usytuowanych obok łóżka. Jak sie okazuje, mają one niezwykłą moc! Kryształ ametystu gwarantuje wierność, karneol to kamień pobudzający nas do działania, rozwijania pasji, natomiast duży kryształ górski lub kamienny posąg pomaga w rozwiązywaniu konfliktów.

 


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI