Najbardziej denerwujące zachowania kobiet w łóżku

najbardziej irytujace zachowania kobiet w lozku
123rf.com

Nie tylko kobiety skarżą się na zachowanie partnerów w łóżku. Mężczyźni też mają swój zestaw kobiecych wybryków, które wyprowadzają ich z równowagi w sytuacjach intymnych
Oto lista „grzechów kobiet” według mężczyzn:

  • nic tak nie działa antynastrojowo na facetów jak te trzy rzeczy: telefon komórkowy, pupil ukochanej w łóżku i … koszula nocna od babci. To pierwsze jest dość oczywiste. On zabiera się za amory, a tu nagle dzwoni jej komórka, po drugiej stronie mama, i przez najbliższe pół godziny omawiają ostatnią wspólną kolację, zakupy w obuwniczym i co kupić tatusiowi na urodziny, które ma za trzy miesiące. To się nazywa timing! Pupil w łóżku to zmora facetów. Kot to jeszcze pół biedy, zwykle leży w nogach, za to pies często zaczyna lizać, szczekać albo ujadać w chwili największego napięcia. To raczej nie sprzyja miłosnym uniesieniom. No i trzecia, choć najmniej oczywista rzecz. Faceci nie zastanawiają się, czy seksownie wyglądają w rozciągniętych, spranych bokserkach, które pewnie pamiętają jeszcze czasy ich pierwszej miłości. Za to zwracają uwagę, co zakłada ich ukochana do łóżka. Najchętniej widzieliby ją sauté albo w koronkach. Gdy widzą ciepłą koszulę, równie dobrze mogliby zobaczyć własną matkę. Zatem kochane – komórka i pupil za drzwi, a koszula nocna – nawet ukochana, w owieczki i kolorze róż – do lamusa.
  • Gadanie. To, czego kobietom nigdy nie brakuje, to słów – twierdzą z przekąsem mężczyźni. I mają rację. Ale coś co sprawdza się w pracy, we flircie czy podczas spotkania z przyjaciółkami niekoniecznie działa w łóżku. On zaczyna grę wstępną, a tobie włącza się trajkot o ostatnim filmie, jaki widziałaś z przyjaciółkami. I co z tego, że ciekawy, kiedy ty właśnie rozpraszasz swojego ukochanego w ważnej dla niego sytuacji. Zatem zasada druga: w łóżku nie gadamy, chyba że obie strony lubią tzw. sex talk, ale to też sobie dozujmy, bo nawet najbardziej ekscytujące kawałki, często powtarzane, mogą się znudzić.