Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com
9 marca 2016 in Seks by redakcja

Szukasz partnera? Nie popełniaj tych błędów!

Pierwszy krok, pierwszym krokiem, inicjatywa, inicjatywą, ale to, że odważyłaś się wziąć sprawy w swoje ręce, wcale ni e j est gwarancją sukcesu. Niestety istnieje pewne ryzyko, że po drodze popełnisz kilka błędów, które zaważą na niepowodzeniu. Oto one.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Obwieszczanie całemu światu, że tak baaaaaaardzo potrzebujesz mężczyzny
Nawet jeżeli coraz bardziej doskwiera ci samotność, pamiętaj – partner nie jest kimś, kto zapewni ci w tej kwestii jakąkolwiek zmianę. To ty decydujesz o tym,co robisz w życiu, dlatego nie uzależniaj swojego szczęścia od jednej osoby i zacznij żyć na własną rękę. Zobaczysz, że wtedy szybko znajdzie się ktoś, kto będzie chciał to szczęście dzielić z tobą.

Wmawianie sobie,że do szczęścia brakuje ci tylko faceta
Siedząc w domu, otoczona stosem zasmarkanych chusteczek, niczego nie zmienisz,a wychodząc do ludzi czy zapisując się na ciekawy kurs, dajesz sobie szansę na spotkanie nie tylko fajnego mężczyzny,ale również wielu przyjaciół. Tylko nie mów im, jak bardzo pragniesz z kimś być. Dlaczego? Cóż…istnieje duże prawdopodobieństwo, że po wygłoszeniu monologu samotnej i nieszczęśliwej singielki zostaniesz uznana za desperatkę.

Powtarzanie w kółko, jak to bardzo nienawidzisz mężczyzn
No przyznaj wreszcie,że nie mówisz tego na poważnie.To,że spotkałaś faceta, który cię skrzywdził, nie oznacza, że wszyscy przedstawiciele przeciwnej płci są tacy sami i potraktują cię w ten sam sposób. Ale o tym w kolejnym punkcie.

Życie w przekonaniu, że wszyscy faceci są tacy sami
Trochę już o tym było,ale powtórzmy to jeszcze raz – to, że kiedyś ktoś złamał ci serce,nie oznacza,że każdy kolejny też to zrobi.

Nagminne myślenie o swoim eks
Od kiedy cię zostawił, jakoś tak ciężko ci się opanować i nie wspomnieć o jego podłym czynie przy każdej nadarzającej się okazji? Raz czy dwa – da się przeżyć,ale ileż można?

źródło: Instrukcja Obsługi Mężczyzny, sympatia.pl


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI