SmartGraft: Tu każdy włos ma znaczenie!

17 kwietnia br. w samym sercu Warszawy, na 38. piętrze Warsaw Spire z pięknym widokiem na miasto zaprezentowana zostało rozwiązanie, które jest nadzieją dla milionów Polaków zmagających się z problemem łysienia – innowacyjna technologia SmartGraft, która przenosi przeszczep włosów w naszym kraju na nowy, wyższy poziom.

Podczas konferencji prasowej, na którą licznie przybyli przedstawiciele mediów, swoją wiedzą i doświadczeniem w leczeniu pacjentów borykających się łysieniem podzielili się dr Ewa Kaniowska – specjalista dermatolog, dr Michał Bieńkowski – specjalista chirurg oraz dr Krzysztof Miracki – specjalista otolaryngolog, lekarz medycyny estetycznej. Spotkanie poprowadziła Katarzyna Nadolna – Dyrektor Generalna ITP S.A.

Wprowadzana technologia SmartGraft to efektywna i zautomatyzowana metoda, która pozwala przeszczepić włosy w sposób bezpieczny bez uszkodzenia grafta a wszystko dzięki możliwości odpowiedniego przechowywania włosów i nawilżania ich prysznicem z soli fizjologicznej. Urządzenie posiada pojemniki w których wilgotność, temperatura i ilość soli fizjologicznej są stale kontrolowane.

Więcej na stronie: pl.smartgraft.com