Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

26 września 2011 in Aktualności by redakcja

Monica Bellucci w obsadzie filmu o Wałęsie Andrzeja Wajdy!

W połowie listopada rozpoczną się zdjęcia do najnowszego filmu Andrzeja Wajdy opowiadającego o życiu Lecha Wałęsy. Monica Bellucci wcieli się w nim w dziennikarkę Orianę Fallaci.

Jak zdradził sam reżyser, Bellucci od razu przyjęła propozycję, gdy tylko dowiedziała się, że chodzi o film o Wałęsie. Wajda wyraża również swe zadowolenie podejściem aktorki do roli.

Oriana Fallaci to nieżyjąca już włoska dziennikarka i pisarka. Szczególnie znana była ze świetnych wywiadów.

W planach było też obsadzenie Meryl Streep jako Margaret Thatcher, ale ostatecznie nie udało się jej przekonać, m.in ze względu na to, że gra już tę rolę w innym filmie.

Nie wiadomo jeszcze kto wcieli się w samego Lecha Wałęsę. Pod uwagę brani są m.in. Robert Więckiewicz i Borys Szyc i prawdopodobnie to oni są głównymi kandydatami.

Scenariusz napisał Janusz Głowacki, a zdjęcia maja się rozpocząć w listopadzie tego roku. Akcja filmu ma rozpocząć się w latach 70.

Premiera planowana jest na jesień 2012 roku.


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI