Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

The Polish Arts Festival w Wielkiej Brytanii

24 sierpnia 2011 in Aktualności by redakcja
Od 26 sierpnia do 4 września 2011 w Wielkiej Brytanii odbywać się będzie The Polish Arts Festiva. Wśród atrakcji m.in. wystawy, warsztaty tradycyjnego polskiego tańca i rzemiosła, pokazy filmów i "wirtualna" przejażdżka rowerowa po Sopocie.

Jednym z głównych wydarzeń festiwalu jest Polski Picnic, podczas którego odbędą się warsztaty tradycyjnego polskiego tańca i rzemiosła oraz pokazy polskich filmów krótkometrażowych w TAP Galleries.

Podczas tegorocznego Polish Arts Festival odbędzie się również występ poznańskiego Teatru Porywacze Ciał, wystawa „Homeless Gallery/Galerii Bezdomnej”, mural autorstwa Iwony Zając, a także „wirtualna” przejażdżka rowerowa po Sopocie, który zmaterializuje się na nabrzeżu w Southend (uczestnicy będą zachęcani do jazdy na rowerach napędzających projektor, który będzie z kolei wyświetlał filmy nakręcone w Sopocie w lipcu tego roku).

Do miasta zawita też Teatr Lalek, nie zabraknie słynnego krakowskiego Lajkonika. Na zakończenie The Polish Arts Festiwal, podczas wielkiego otwartego spotkania w Priory Park zobaczyć, będzie można zobaczyć pokaz tradycyjnych polskich tańców.

Więcej informacji na stronach www.polishartsfestival.co.uk.


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI