Gwiazdy pozują nago w kampanii ekologicznej

www.facebook.com/fishlovecampaign

Helena Bohnam Carter zdecydowała się wziąć udział w kampanii przeciwko nadmiernej eksploatacji łowisk organizowanej przez Fishlove. Przed obiektywem Johna Swannella pozuje z tuńczykiem.

Wybitna brytyjska aktorka znana jest ze swojego zaangażowania w sprawy społeczne. W lutym wystąpiła przed Izbą gmin z poparciem dla stworzenia nowych rezerwatów morskich na terenie Wspólnoty Brytyjskiej. Wzięła również udział w kampanii z okazji Światowego Dnia Oceanów 2015, który przypada 8 czerwca. Na zdjęciu pojawiła się w towarzystwie olbrzymiego tuńczyka. Przyznała potem, że bała się go dotknąć – było to dla niej trudniejsze niż pozowanie nago. Poza nią w projekt zaangażowały się m. in. Judi Dench (7-krotna „M” z przygód Bonda), Fiona Shaw, Julie Christie. Za aparatem stanął słynny John Swannell, fotograf brytyjskiej rodziny królewskiej. Inicjatorem przedsięwzięcia jest organizacja Fishlove założona 6 lata temu przez aktorkę Gretę Scacchi i restauratora Nicholasa Röhla.

Plakaty są do kupienia na stronie Fishlove

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link